Wybieramy najlepszy trailer z trzech Hobbitów zrobimy to w trzech etapach!
Etap 1 to etap wrażeń. Czyli opisać plusy i minusy trailera oraz wrażeń. Czyli co was zaskoczyło co wtedy czuliście oglądając trailer.
Etap 2 Tu etap nie będzie wymagał zbyt wiele. To będzie etap oceny czyli każdy wpisze ocenę trailera czyli na przykład 1/10 lub 10/10 czy jak tam chcecie. Z ocen trailera z trzech części Hobbita. Obliczymy średnią ocen wpisanych w tym temacie, dzięki czemu będziemy wiedzieć który trailer jest najlepszy.
Etap finałowy to będzie wybranie najlepszego trailera czyli te które będą miały mniej więcej równe średnie dostaną się do finału którego wybierzemy tylko ten najlepszy trailer.
Zasady: zasada jest prosta każdy ma swoje zdanie i żeby nie było z tego konfliktów. Jeśli chodzi o etap pierwszy bardzo proszę krótko a szczegółowo opisać trailer żeby ktoś mi nie napisał.
"Epickie" lub "dno" "porażka" bo takie opis wrażeń na nic mi w tym temacie. Umówmy się aby w 4 zdaniach to jakoś sformułować.
Zaczynamy
Hobbit Niezwykła Podróż Trailer
Etap 1 etap będzie trwał do poniedziałku do 19:00 wtedy ruszymy z drugim etapem Hobbit niezwykła podróż trzeci etap będzie na samym końcu.
więc zaczynamy
Moje wrażenia trailera Hobbit Niezwykła Podróż:
Tak! to jest to początek powrotu do Śródziemia z piękną muzyką Howarda Shore. Zwiastun Klimatyczny pokazuje miejsca które znam, postacie które z Władcą Pierścieni przebyłem drogę. Zwiastun także ma świetne efekty naprawdę nierażące sztucznością. Zwiastun ma także według mnie piękne sceny między innymi powrót do mojej ukochanej postaci Galadrieli jeszcze piękniejszej. Czułem wtedy klimat Drużyny Pierścienia
Tak to ma mniej więcej wyglądać więc teraz wasza kolej