Film

Home

2009 2 godz. 6 min.
8,0 16 317
ocen społeczności
8,0 10 1 16317
12 480
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"506848","linkUrl":"/film/Home+-+S.O.S.+Ziemia-2009-506848","alt":"Home - S.O.S. Ziemia!","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/68/48/506848/7255153.2.jpg"}
Podróż przez wszystkie kontynenty, której celem jest zwrócenie uwagi świata na problemy oraz zagrożenia środowiska naturalnego: globalne ocieplenie, umierające lasy, wymieranie gatunków zwierząt, a także roślin oraz kończące się zasoby naturalne.
Home - S.O.S. Ziemia!
Zwiastun nr 1
Home - S.O.S. Ziemia! - Zwiastun Nr 1 Home - S.O.S. Ziemia! - Zwiastun Nr 1

Po raz pierwszy na świecie, jednego dnia, w Dniu Ziemi, 5 czerwca 2009 roku - równocześnie w 85 krajach, w kinach, w telewizji, na DVD i w Internecie będzie miała miejsce premiera największego na świecie multimedialnego wydarzenia pro-ekologicznego. Premiera filmu "S.O.S. Ziemia" ("Home”). Wspólny projekt Luca Bessona i fotografa YannaPo raz pierwszy na świecie, jednego dnia, w Dniu Ziemi, 5 czerwca 2009 roku - równocześnie w 85 krajach, w kinach, w telewizji, na DVD i w Internecie będzie miała miejsce premiera największego na świecie multimedialnego wydarzenia pro-ekologicznego. Premiera filmu "S.O.S. Ziemia" ("Home”). Wspólny projekt Luca Bessona i fotografa Yanna Arthusa-Bertranda to zapierające dech w piersiach, piękne i poruszające obrazy. To niesamowita podróż w głąb australijskiej rafy koralowej, wędrówka przez niebezpieczne amazońskie lasy, bezkresną pustynię Gobi i industrialne dzielnice Szanghaju... Podróż przez wszystkie kontynenty, której celem jest zwrócenie uwagi świata na problemy i zagrożenia środowiska naturalnego: globalne ocieplenie, umierające lasy, wymieranie gatunków zwierząt i roślin, na kończące się zasoby naturalne. Efekt przewracającego się domina klęsk ekologicznych może zapoczątkować katastrofalne konsekwencje. Film "S.O.S. Ziemia" ("Home”) to ostrzeżenie przed zagładą, to wołanie naszej Planety o ratunek...

studio
Elzévir Films / EuropaCorp / France 2 (FR2) (udział)
inne tytuły
Boomerang (tytuł roboczy) Francja
Więcej...
Premiera filmu miała miejsce równocześnie w kinie, telewizji, na DVD oraz w Internecie dnia 5 czerwca 2009 roku, tj. w Światowy Dzień Ochrony Środowiska.
Zdjęcia do filmu kręcono z unoszącego się w powietrzu sterowca za pomocą kamer o wysokiej rozdzielczości.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • coś mnie zabolało 

  zlamanypaznokiec ocenił(a) film na

  Mnie tam gdzieś ukuło. Ryczałam pół filmu. Ale nie bójcie się. Ziemia sobie poradzi. Przeżyła już niejedną katastrofę. My możemy wyginąć.

 • Człowiek jako geniusz lub pasożyt

  fafa194 ocenił(a) film na

  Stoimy u schyłku naszej cywilizacji, przez cały ten film (polecam oglądać z wspomagaczem) rozmyślałem, że człowiek może być jak rak który wyniszcza organizm na którym się znajduje i już zaczyna zerkać poza Ziemie (Słońce? Księżyć? Mars?) Może cały wszechświat jest jak jeden wielki ... więcej

 • Pytanie

  laraaa2 ocenił(a) film na

  Czy Ludzkość przetrwa? Takie pytanie nasuwa mi się po obejrzeniu tego filmu. Trzeba się mocno zastanowić, czy my sami przyczyniamy się do przetrwania ludzkości, czy do jej zagłady.

 • "Już za późno na pesymizm"

  SiCked

  j.w.

  25
  • Boski

   ChostDelgado ocenił(a) film na 10 

   Ta muzyka, te obrazy, ten lektor... no ja bylem wbity w fotel. Nie wiem czy jest przeklamany czy nie, tak czy owak daje widzowi do myslenia. POLECAM!!!!!!

   14
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.