film

Host

2020
57m
5,5 3 941
ocen
5,5 10 1 3941
5,8 5
ocen krytyków
W trakcie trwania pandemii sześcioro przyjaciół wraz z medium odbywa seans spirytystyczny za pośrednictwem komunikatora internetowego. Zobacz pełny opis
Host zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Host
Zwiastun nr 1
nr 1 2020-10-15T09:41:16 https://fwcdn.pl/webv/54/41/55441/55441.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/148/861148/Host_trailer_H3l.vp9.1080p.webm

Sześcioro przyjaciół umawia się na sesję spirytystyczną, na którą zapraszają medium (Seylan Baxter). Z racji na trwającą pandemię koronawirusa, wszystko odbywa się za pośrednictwem komunikatora internetowego. Zamknięci w czterech ścianach swoich mieszkań każdy z uczestników czuje się bezpiecznie, a cały seans traktują jako zwyczajnąSześcioro przyjaciół umawia się na sesję spirytystyczną, na którą zapraszają medium (Seylan Baxter). Z racji na trwającą pandemię koronawirusa, wszystko odbywa się za pośrednictwem komunikatora internetowego. Zamknięci w czterech ścianach swoich mieszkań każdy z uczestników czuje się bezpiecznie, a cały seans traktują jako zwyczajną zabawę. Niebawem wychodzi na jaw, że uwolnili oni demona. W mieszkaniach każdego z bohaterów dochodzi do niewytłumaczalnych zjawisk paranormalnych, a sytuacja z minuty na minutę robi się coraz bardziej demoniczna.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Odblokowanie ocen

ocenił(a) film na 6

Proszę odblokować możliwość oceny bo już oglądałem.

To im odwaliło. Brać mniej zanim używać komputerów. Po co im polaroid. I dlaczego skrzeczą dźwięki z Czarnobyla? O co chodzi?

Niby nic odkrywczego, ale naprawdę kilka razy się wytraszyłam, a przecież o to chodzi w horrorze! ;-) jestem na tak i od siebie polecam :-)

Wszystko już było, Paranormal Activity w aktualnych czasach. Z braku laku można obejrzeć ale film dość słaby, góra 4/10

Ciarki na plecach, a żona oglądała z zamkniętymi oczami ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones