Hot Shots! Part Deux

1 godz. 26 min.
7,0 36 840
ocen
7,0 10 36840
2 522
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":4}
{"type":"film","id":6222,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hot+Shots+Part+Deux-1993-6222/tv","text":"W TV"}]}

Topper Harley (Charlie Sheen) żyje w buddyjskim klasztorze, gdzie odnajduje go dawny dowódca płk Walters (Richard Crenna). Chce on namówić Toppera do wzięcia udziału w akcji odbicia z rąk Arabów oddziału ratunkowego, który został wysłany na Bliski Wschód. Harley odmawia, jednak gdy Walters zostaje schwytany, rusza mu na ratunek.

Rudii
opis użytkownika

Druga część przezabawnej komedii. Tropper Harley (Charlie Sheen) żyje w buddyjskiej świątyni, jego dawny, niekompetentny dowódca jest teraz w Białym Domu, a gdzieś na środkowym Wschodzie grupa amerykańskich zakładników oczekuje wybawienia.
Tym razem Topper Harley wyrusza do Iraku, gdzie Saddam więzi amerykańskich żołnierzy i jednego cennego naukowca. Oczywiście jedynie Harley jest w stanie przeprowadzić niekonwencjonalną, brawurową akcję ratowniczą. Ale jak go do tego skłonić?

W "Hot Shots 2" twórcy naśmiewają się m.in. z "Rambo", "Nagiego instynktu", "Krwawego sportu" i "Gwiezdnych wojen".

opis dystrybutora dvd

Charlie Sheen ponownie wciela się w rolę Toppera Harleya, który po zawodzie miłosnym postanawia zamieszkać w klasztorze buddyjskim. Tam ślubuje celibat. Denton Walters (Richard Crenna), dawny przełożony mężczyzny, podejmuje próby namówienia go udziału w misji odbicia zakładników w Iraku. Kiedy akcja Waltersa kończy się klęską a pułkownik nie wraca, Topper oraz Michelle (Brenda Bakke) wyruszają mu z pomocą. Ramada (Valeria Golino) dołącza do grupy, ponieważ chce odnaleźć swojego męża Dextera (Rowan Atkinson).
Parodia filmów takich jak: "Rambo 2", "Predator" czy "Terminator 2: Dzień sądu".

krzysztofek1003
opis użytkownika