PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760651}

Hotel Transylwania 3

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
6,6 41 420
ocen
6,6 10 1 41420
Hotel Transylwania 3
powrót do forum filmu Hotel Transylwania 3

„Hotel Transylwania 3” ma kilka fajnych, zabawnych momentów, jednak to za mało, bym uznała go za dobrą produkcję. Bajka i owszem, może spodobać się dzieciakom, ale dorośli raczej nie znajdą w niej niczego ciekawego.

https://popbookownik.pl/love-me-like-you-do-hotel-transylwania-3-recenzja-animac ji/

ocenił(a) film na 10
Katriona85

Ja znalazłam. Piosenki. To była sentymentalna podróż do mojego dzieciństwa. Przy ostatniej piosence, (której tytułu spoilować nie będę gdyby ktoś jeszcze nie oglądał) aż przypomniałam sobie bale przebierańców w przedszkolu jak do tego tańczyliśmy z właściwym układem. Ponadto z niektórych żartów czy scen rodzice dzieci śmiali się głośniej niż one same. Poza tym uważam, że to bardzo przyjemna produkcja. Ja sama bawiłam się dobrze.

ocenił(a) film na 3
Kira91

Seria zaczęła i skończyła się na pierwszej na prawdę dobrej części w moim odczuciu. Teraz już tylko zarabianie na znanych postaciach, denny film i dla dzieci i dla dorosłych - nie chcę hejtować bo szedłem dobrze nastawiony, ale gdzie szukać porównania do chociażby Coco, czy Zootopii, jakie bajki takie dzieci :)

ocenił(a) film na 8
FreshMoustache

Porównywane tych produkcji jest bez sensu. To lekka bajka do pośmiania się. Zupełnie inny typ niż Coco. To tak jakby porównać wakacyjną komedyjkę do np Wonderwomen. Nie można wkładać każdej animacji do jednego wora. ;) Różne typy są potrzebne.

ocenił(a) film na 1
FreshMoustache

Zgadzam się w

ocenił(a) film na 8
Katriona85

Mów za siebie. No patrz, a ja i masa ludzi dorosłych znaleźliśmy coś ciekawego. ;))

ocenił(a) film na 4
LoveWordplay

No skoro to mój wpis, to mówię za siebie;)

ocenił(a) film na 10
Katriona85

Nie zfadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones