Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

1 godz. 37 min.
6,6 36 621
ocen
6,6 10 36621
6 891
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":760651,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hotel+Transylvania+3%3A+Summer+Vacation-2018-760651/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Hotel Transylwania 3
 • Katriona85 ocenił(a) ten film na: 4

  „Hotel Transylwania 3” ma kilka fajnych, zabawnych momentów, jednak to za mało, bym uznała go za dobrą produkcję. Bajka i owszem, może spodobać się dzieciakom, ale dorośli raczej nie znajdą w niej niczego ciekawego.

  https://popbookownik.pl/love-me-like-you-do-hotel-transylwan...

 • Kira91 ocenił(a) ten film na: 10

  Katriona85 Ja znalazłam. Piosenki. To była sentymentalna podróż do mojego dzieciństwa. Przy ostatniej piosence, (której tytułu spoilować nie będę gdyby ktoś jeszcze nie oglądał) aż przypomniałam sobie bale przebierańców w przedszkolu jak do tego tańczyliśmy z właściwym układem. Ponadto z niektórych żartów czy scen rodzice dzieci śmiali się głośniej niż one same. Poza tym uważam, że to bardzo przyjemna produkcja. Ja sama bawiłam się dobrze.

 • FreshMoustache ocenił(a) ten film na: 3

  Kira91 Seria zaczęła i skończyła się na pierwszej na prawdę dobrej części w moim odczuciu. Teraz już tylko zarabianie na znanych postaciach, denny film i dla dzieci i dla dorosłych - nie chcę hejtować bo szedłem dobrze nastawiony, ale gdzie szukać porównania do chociażby Coco, czy Zootopii, jakie bajki takie dzieci :)

 • LoveWordplay ocenił(a) ten film na: 8

  FreshMoustache Porównywane tych produkcji jest bez sensu. To lekka bajka do pośmiania się. Zupełnie inny typ niż Coco. To tak jakby porównać wakacyjną komedyjkę do np Wonderwomen. Nie można wkładać każdej animacji do jednego wora. ;) Różne typy są potrzebne.

 • martip14 ocenił(a) ten film na: 1

  FreshMoustache Zgadzam się w

 • LoveWordplay ocenił(a) ten film na: 8

  Katriona85 Mów za siebie. No patrz, a ja i masa ludzi dorosłych znaleźliśmy coś ciekawego. ;))

 • Katriona85 ocenił(a) ten film na: 4

  LoveWordplay No skoro to mój wpis, to mówię za siebie;)

 • kitkalol ocenił(a) ten film na: 10

  Katriona85 Nie zfadzam się