Pracujący jako prostytutka chłopak jest adorowany przez jednego z klientów, do którego zaczyna żywić podobne uczucia. Mimo różnic społecznych postanawiają walczyć o swoje uczucie.

pokaż:
 
Nam-gil Kim Nam-gil Kimjako: Nam-gil Kim Song Jae-min
Young-hoon Lee Young-hoon Leejako: Young-hoon Lee Lee Su-min
$related.related Hyeon-cheol Jojako: Hyeon-cheol Jo
Dong-wook Kim Dong-wook Kimjako: Dong-wook Kim
Seung-kil Jeong Seung-kil Jeongjako: Seung-kil Jeong Pani
$related.related Hwa-yeong Kimjako: Hwa-yeong Kim
$related.related Seung-cheol Lee jako: Seung-cheol Lee
Jeong-hwa Kim Jeong-hwa Kimjako: Jeong-hwa Kim

ocena aktorów w filmie

Nam-gil Kim
rola: Song Jae-min
8,2 4 oceny
Young-hoon Lee
rola: Lee Su-min
8,0 2 oceny

Sumin jest sierotą, studiuje sztukę. Aby opłacić rachunki pracuje w dwóch miejscach. Za dnia pracuje w fabryce, a w nocy jest kierowcą limuzyny. Pewnej nocy podwozi Jaemina młodego, przystojnego i pijanego zarazem biznesmena. Zawozi go z baru do domu. Następnego dnia w fabryce pojawia się Jaemin i natychmiast rozpoznaje Sumina. Sumin nie wie, że Jaemin jest synem szefa i tego dnia zaczyna się zwalnianie ludzi z pracy.  Właśnie jedną z tych osób, które mają stracić pracę jest Sumin. Jaemin stara się o zachowanie pracy nowego kolegi. Sumin jest biednym, ale dumnym człowiekiem więc postanawia, że stosownym będzie odrzucić pomoc. W wyniku desperacji Sumin zatrudnia się jako prostytutka w barze. Jaemin wszędzie chodzi za  Suminem jak pies. Powoli popada w obsesję na punkcie młodego kolegi. Zaczyna Suminowi płacić za sex i opiekować się nim jak chorym szczeniaczkiem.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tego filmu. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o filmie
Huhwihaji anha

muzyka:
zdjęcia:
 
oceń twórców
studio:
  • Generation Blue Films
inne tytuły:
후회하지 않아
  • Korea Południowa

(więcej...)
  • Ekipa filmowa miała ogromne problemy z miejscami do kręcenia zdjęć. Najtrudniejsze okazało się znalezienie klubu gejowskiego, którego właściciele zgodziliby się na udostępnienie go ekipie - wszyscy obawiali się, że po upublicznieniu adresu klubu władze nakażą go zamknąć. Ostatecznie dla potrzeb filmu wykorzystano męski klub dla pań.
  • Ponieważ budżet filmu był bardzo ograniczony (nakręcenie filmu kosztowało jedynie 100 tysięcy dolarów), cała ekipa i aktorzy pracowali za darmo, dodatkowo włożyli w produkcję własne pieniądze. Producenci na przykład zorganizowali publiczną zbiórkę funduszy potrzebnych na pokrycie kosztów wypożyczenia maszyny do robienia wiatru do nakręcenia ostatniej sceny filmu.
    .
zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię