PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472718}
4,9 820
ocen
4,9 10 1 820
Hunger
powrót do forum filmu Hunger

Film byłby dobry...

ocenił(a) film na 4

...gdyby nie kilka śmiesznych i absurdalnych faktów. (możliwe SPOJLERY)
Kiedyś próbowałam nie jeść cały dzień i było mi słabo. Bohaterowie filmu nie jedli ponad 3 tygodnie i dalej mogli chodzić, mówić, a nawet walczyć. No ciekawe. Po drugie - po całym miesiącu laski miały dalej idealnie wyregulowane brwi i tylko minimalnie przybrudzone włosy. Po trzecie - facetom chyba zahamował się wzrost zarostu, bo po miesiącu mieli jakiś taki 2-3-dniowy. No i ogólnie bardzo czyste zęby wszyscy mieli. :D Pomijając te wszystkie ewidentne błędy - film ciekawy i inny niż te, które dotychczas oglądałam. ;)

ocenił(a) film na 7
m4d214

bez przesady.. przecież nie przyszliby śmierdzący na plan... -.-' mnie sie film podobał... i nie rozumiem dlaczego ma taką niską notę...

elciasek4

"przecież nie przyszliby śmierdzący na plan" Czyli, jak rozumiem, pojęcie charakteryzacji jest Ci obce? :))

ocenił(a) film na 7
tobba

chyba nie zrozumialas...
dlatego mowie,ze nie przyszliby smierdzacy na plan co oznacza logicznie charakteryzacje

m4d214

'Kiedyś próbowałam nie jeść cały dzień i było mi słabo' chyba kpisz.... Nie jadłaś jeden dzień i było ci słabo? Naprawdę musisz zacząć uprawiać trochę sportu!

ocenił(a) film na 4
lis3k

Nic o mnie nie wiesz, więc daruj sobie tego typu komentarze. Poza tym nie chodziło mi o to, że po jednym dniu mieli już umierać, ale po 3 tygodniach to chyba jest śmieszne, że mieli tyle siły.

m4d214

Ale wrażliwa;p

ocenił(a) film na 4
lis3k

Nie jestem wrażliwa, tylko irytują mnie takie komentarze. Poza tym wyrwałeś jedno zdanie z kontekstu i tylko na tej podstawie piszesz o mnie jakieś dziwne opinie.

m4d214

Nie jesteś wrażliwa? A myślałem, że kobiety są wrażliwe i uczuciowe;p

ocenił(a) film na 4
lis3k

Uczuciowa? W moim słowniku nie występują takie wyrazy jak miłość, uczucie i inne pierdoły.

ocenił(a) film na 6
m4d214

Prawda to. Zęby o ile nie są sztuczne, tracą swoją biel po kilku dniach bez mycia. Włosy co prawda ponoć czyszczą się same, ale paznokcie to wszyscy mieli idealnie czyste mimo przebywania w jaskini, Anna to nawet miała śnieżnobiała bluzkę wciąż po 3 tygodniach, pomijam oczywiście bród, pot i smród bez przepływu powietrza, ale aby uczynić taką koncepcję realną w każdym calu w filmie trzeba być naprawdę mistrzem. Ja pominęłam te wszystkie nielogiczności ( bo musiałabym dać 0) i oceniłam historię i stronę techniczną filmu.

ocenił(a) film na 6
Despair

Ach no i przecież - wspinanie się po drabinie prawie bez wysiłku po 35 dniach bez jedzenia. Cudo.

ocenił(a) film na 7
m4d214

To prawda. I na to samo zwróciłam uwagę: wyregulowane brwi, świeże włosy, brak zarostu u facetów. Poza tym sadzę, że próbowaliby jeść swoje ciuchy, a np. Anna miała cały czas na sobie nietknięte zamszowe kozaczki. Myślę poza tym, że kobiety byłyby gwałcone.
Poza tym tak naprawdę nie próbowali się wydostać - związywali czymś Luke'a i Jordan, więc mogliby te sznury wykorzystać do wydostania się, ułożyć beczki (na dole zostawić pełną, resztę opróżnić) jedna na drugą, potem mógłby stanąć facet, który uniósłby kobietę. No nie wiem, mogli spróbować czegokolwiek, żeby wydostać się tamtędy, którędy wpadało światło, zamiast tracić tygodnie na odłupywanie jednej cegły, bez pewności czy to cokolwiek da.
Paradoksem jest, że akurat dziś robię sobie dzień głodówki i obejrzałam ten film. :)
PS : Nie jest mi słabo. :)

ocenił(a) film na 1
m4d214

Najwiekszym absurdem jest wpis autorki tematu o tym, ze po 1 dniu niejedzenia sie robi slabo, a po 3 tygodniach nie mozna chodzic, mowic i walczyc. Ja kiedys nie jadlam przez 3 tygodnie, kazdego dnia podczas tej glodowki biegalam po kilka godzin (odchudzalam sie w ten sposob, chociaz wcale nie bylam gruba, no ale chcialam byc chuda). Po tych 3 tygodniach niejedzenia i wysilku fizycznego normalnie mowilam, chodzilam, a nawet biegalam, bylam w bardzo dobrej formie fizycznej (duzo lepszej niz przed glodowka, pewnie zasluga biegania) i jedyny problem, jaki mialam, to z tym, ze na poczatku po glodowce pierwszy posilek zwymiotowalam, kolejnych juz nie.

ocenił(a) film na 1
m4d214

PS. Bez jedzenia przecietny czlowiek przezyje 60 dni, a rekord podobno (bo nie wiem, czy ktos go nie "pobil") to 74 dni i nalezy do Terence MacSwiney, ktory w ten sposob protestowal przeciwko czemus, a po tych 74 dniach umarl z glodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones