PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010008}
1 784
chce zobaczyć
I Am Legend 2
powrót do forum filmu I Am Legend 2

bez żadnych wątpliwości zginęła, a ten film ma być sequelem, to albo zrobią, że nie zginął (to nie do przyjęcia) albo - jak głoszą plotki - zrobią jego klona (to niemożliwe) albo będą powroty do przeszłości (to taki sobie pomysł) albo po prostu Will Smith zagra kogoś innego (to naciągane, ale chyba najmniej kontrowersyjne).

Filmbert

Kolega przez 15 lat chyba nie miał okazji obejrzeć alternatywnego zakończenia filmu :)

https://www.youtube.com/watch?v=BBo2CBckQV0&ab_channel=APERFECTLIFEMOMENT

Na tej podstawie można zrobić wszystko.

pawelsmolarz

Po za tym to być prequel w formie sequelu , że jak on przeżył te wszystkie lata takie są plotki

pawelsmolarz

Faktycznie, nie oglądałem wcześniej alternatywnej wersji, ale dziękuję za informację, już nadrobiłem zaległość. W sumie oba zakończenia są dobre. Natomiast jeśli ma to być sequel w formie prequela to OK !

pawelsmolarz

mozna gdzies zobaczyc cały film z tym alternatywnym zakonczeniem?

pawelsmolarz

To nie jest zakończenie alternatywne to było pierwotne zakończenie które zostało na ostatnią chwilę zmienione.

Filmbert

Nie dokładnie oglądałeś on nie zginął . Podpowiem szczegóły szczypionka zadziałała szyba pancerna ..... zachęcam do ponownego obejrzenia filmu

marcin__voodoo

SZCZYPIONKA

unqas

Faktycznie jakiś voodoo xddddddddd

marcin__voodoo

A ja zachęcam do poprawnego używania interpunkcji. Tego się czytać nie da.

Filmbert

Były dwie wersje zakończenia mam na dvd, w jednej ginie, w drugiej tej z dodatkowymi scenami wypuszczają go zombiaki i odjeżdza

misza_cola

Nie było tego

Filmbert

Wątek drugiej części ma być na podstawie alternatywnego zakończona pierwszej.

Filmbert

W wersji reżyserskiej na DVD przy premierze 15 lat temu obejrzałem dwie wersje i w jednej nie ginie. Biorąc pod uwagę, że ona zostanie przyjęta można śmiało kontynuować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones