Skąd taka niska ocena na filmwebie?

Na moim seansie cała sala pokładała się ze śmiechu, zwłaszcza podczas scen rozmowy o ataku na World Trade Center i "rekrutacji do ISIS". Chyba nigdy nie widziałam filmu, który tak ciężkie tematy ( poważna choroba, różnice kulturowe, asymilacja różnych kultur) podejmowałby w tak naturalny sposób. Zero patosu. Według mnie spokojnie zasługuje na więcej nominacji niż tylko jedną.

6
  • Nie moje klimaty, ale zgadzam się - film naprawdę dobry. Przede wszystkim prawdziwy, o ludziach i ich problemach.

  • 6,8 to jest niska ocena? Przecież to oznacza: dobry.
    Chyba, że jak to pisałeś to miał mniej.

  • A jednak to nienaturalny sposób podejmowania , podśmiewania sie, wykpiwania ważnych tematów, jak atak na World Center.
    W ten sposób można pośmiać się, że Hitler postrzelał trochę do Żydów, pogazował ich, trochę Polaczków, trochę Rosjan i innych nacji, a Stalin był naprawdę opiekuńczy tatko, bo ukatrupił swoich kilkanaście milionów, a 17 września 1939r wszedł do Polski aby nam pomagać w wysyłaniu naszych na Syberię.
    Tak jakby śmiech był zawsze na miejscu i fair. Jeszcze brakuje aby jakaś ważna postać religijna zagrała scenkę porno, a byłaby zabawa! Wcale nie jestem za powagą i cenię dowcip - ale jakaś granica istnieje zawsze. Lilibet śmiejąc się do rozpuku , nie widzi dyskryminacyjnego podejścia rodziców dziewczyny do Pakistańczyka, nie spostrzega , że miłość która się pojawiła jest niszczona, bo bohater idzie do łóżka z inną. I gdyby nie rzeczywista wartość scenariusza, szczególnie gdy dziewczyna znajduję sie w obliczu zagrożenia życia, miłość daje znać o sobie - to jest moment gdy czujemy dygotanie serca. Wszystko ujęte z humorem , (moim zdaniem Pakistańczyk nie ma dużego talentu kabaretowego) jest udaną formą spojrzenia na życie, bo ono jest najważniejsze. ED

  • Może byłaś na seansie razem z wycieczką z psychiatryka? Tylko w ten sposób da się wytłumaczyć "pokładanie się ze śmiechu", o którym piszesz.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: