Odtwórz Zwiastun nr 1 2:07
Film

Ideal Home

2018 1 godz. 31 min.
5,9 937
ocen
5,9 10 937
293
chce zobaczyć
{"id":"765000","linkUrl":"/film/Idealny+dom-2018-765000","alt":"Idealny dom","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/50/00/765000/7849196.2.jpg"}
Para homoseksualistów staje przed wyzwaniem wychowania dziesięciolatka, który twierdzi, że jest wnukiem jednego z nich.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Idealny dom
Idealny dom (2018) Zwiastun nr 1 2:07
Idealny dom | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2018 | Film Erasmus ([person=63100]Steve Coogan[/person]) i Paul ([person=4718]Paul Rudd[/person]) to homoseksualna para, która wiedzie poukładane życie. Mężczyźni razem pracują, organizują przyjęcia dla znajomych i dobrze się bawią. Pewnego wieczoru w ich domu zjawia się dziesięcioletni chłopak ([person=1984499]Jack Gore[/person]), który twierdzi, że Erasmus jest jego dziadkiem. Ponieważ ojciec dziecka, Beau ([person=259293]Jake McDorman[/person]), trafił do więzienia, Erasmus musi zaopiekować się wnukiem. Życie beztroskiej pary ulega diametralnej zmianie.

Erasmus (Steve Coogan) i Paul (Paul Rudd) to homoseksualna para, która wiedzie poukładane życie. Mężczyźni razem pracują, organizują przyjęcia dla znajomych i dobrze się bawią. Pewnego wieczoru w ich domu zjawia się dziesięcioletni chłopak (Jack Gore), który twierdzi, że Erasmus jest jego dziadkiem. Ponieważ ojciec dziecka, Beau (JakeErasmus (Steve Coogan) i Paul (Paul Rudd) to homoseksualna para, która wiedzie poukładane życie. Mężczyźni razem pracują, organizują przyjęcia dla znajomych i dobrze się bawią. Pewnego wieczoru w ich domu zjawia się dziesięcioletni chłopak (Jack Gore), który twierdzi, że Erasmus jest jego dziadkiem. Ponieważ ojciec dziecka, Beau (Jake McDorman), trafił do więzienia, Erasmus musi zaopiekować się wnukiem. Życie beztroskiej pary ulega diametralnej zmianie.

studio
Indieproduction (produkcja) / Baby Cow Films / Lucky Monkey Pictures / Więcej...
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Ideal Home
inne tytuły
Idealny dom Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu realizowano w Santa Fé (Nowy Meksyk, USA).
Sceny we wnętrzu domu Erasmusa i Paula w rzeczywistości kręcono w dwóch różnych domach. Materiał został później tak zmontowany, by wyglądał na kręcony w jednym domu.
Od pomysłu na scenariusz, który zrodził się w głowie Andrew Fleminga, do premiery filmu minęło 10 lat.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
  • Całkiem spoko.

    51CK_JOK3R ocenił(a) film na 6

    Całkiem spoko okazała się ta komedyjka:) Rudd & Coogan odegrali całkiem fajny duecik gejów może nie aż tak zabawny jak Robin Williams & Nathan Lane w świetnym The Birdcage ale wypadli dobrze.

  • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem klcw57