Danny Collins

1 godz. 46 min.
7,0 28 421
ocen
7,0 10 28421
17 225
chce zobaczyć
6,0 9
ocen krytyków
{"rate":6.0,"count":9}
{"type":"film","id":670316,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Danny+Collins-2015-670316/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Idol
  • skynet1234 ocenił(a) ten film na: 9

Skończyłem oglądać 10 minut temu - potrzebowałem ten czas aby ochłonąć... Takie filmy są legendą, takie filmy pozostają z kinomanami na zawsze, takie filmy powstają raz na dekadę. "Must see" to mało powiedziane. Pozycja obowiązkowa!

• skynet1234 Taaaaaak! :)

• kochamAndzie ocenił(a) ten film na: 9

zuzia003 dokladnie , co za blyskotliwe teksty !

• AndrzejBe ocenił(a) ten film na: 8

kochamAndzie Teksty i doskonała rola Ala! Wydawać by się mogło że to wtórna historia ale jednak wzrusza:)

• AndrzejBe Kocham ten film i Ala, zresztą zawsze go wielbiłam. Takie powinno być czasami kino. W czasie sceny gdy Tom czeka z ojcem na wejście lekarza , poryczałam się jak bóbr.
    Ja wiem ,ze film nie jest rewelacją, że ma wiele głupich scen , ale ...czasami trzeba sobie zobaczyć taki film, prawda?

• tomkrawc ocenił(a) ten film na: 9

skynet1234 Dokładnie..rola oskarowa

• Debbi ocenił(a) ten film na: 8

skynet1234 Zgadzam się w 100 procentach, niesamowity film! liczę na nominację do Oscara, i to nie jedną ;)

• WiolaiMaciek ocenił(a) ten film na: 1

skynet1234 to my chyba dwa różne filmy oglądaliśmy! nudny jak flaki z olejem :/ w sali kinowej nikt nie dotrwał do końca - wszyscy zasnęli :P haha pozdrawiam :)

• skynet1234 ocenił(a) ten film na: 9

WiolaiMaciek Pewnie mamy inne gusta filmowe i stąd ta różnica w odbiorze :-) Pozdrawiam!

• drsmierc ocenił(a) ten film na: 5

skynet1234 Ckliwy,nudny,przewidywalny.Byloby 4,ale gra Al Pacino i dalem 5.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 5

skynet1234 Chwilami może i zbyt słodki, ale nie mdły; momentami ckliwy i schematyczny, ale mimo to potrafi wzruszyć i skłonić do głębszych refleksji. Świetna gra Al Pacino, wspaniała muzyka i rozbrajająca gra dziewczynki - bardzo naturalna. Film bardzo dobry!

• Leszy2 ocenił(a) ten film na: 6

skynet1234 Film jest dobry, ale dokładnie takich samych filmów są tysiące.

• cyrano de bergerac ocenił(a) ten film na: 5

skynet1234 Kino familijne dokładnie wg przepisu na kino familijne. Mocna piątka.

• kunapwd ocenił(a) ten film na: 8

skynet1234 wachałem się między 8 a 9 :) polecam ten film :)

• briho ocenił(a) ten film na: 7

skynet1234 Według mnie film dobry, lekki i przyjemnie się oglądało. Ale historia nieco infantylna i przewidywalna. Jak ktoś wyżej napisał - takich filmów powstało tysiące. Oczywiście bardzo dużo wniósł swoją rolą Al Pacino, facet jest po prostu genialny.

• Kirsty16 ocenił(a) ten film na: 5

briho Właśnie. Nie wiem czym tu się entuzjazmować. Film mnie nie wzruszył ani na chwilę. O wiele ciekawiej by wyglądało, gdyby Danny Collins zagrał chama i powili by się zmieniał, a tak to nawet Pacino tej roli nie uratował.

• karimnaf ocenił(a) ten film na: 8

skynet1234 Mi tez film bardzo sie podobal.
    Ocenilem na 8, chcialem dac wiecej, ale dlaczego (SPOILER) dlaczego zawsze w takich filmach gwiazdy nagle maja klopoty finansowe...Banal powtarzany w prawie kazdym filmie o jakims celebrycie...

• Kim123_fw ocenił(a) ten film na: 7

skynet1234 Zgadzam się. Zanim jeszcze nie wiedziałam, że Al Pacino i Bobby Canavale grają razem w filmie, to pomyślałam, że są do siebie podobni. Podobna charyzma no i wygląd. A mam na uwadze świetną rolę B.C w serialu Vinyl. Pacino ma w tym filmie z 75-6 lat a w ogóle tego nie widać. Jest dowcipny, da się uwierzyć w jego chęć zmiany, wiary ...i dla tego aktora chyba nawet marny film warto obejrzeć.

• BestBeast ocenił(a) ten film na: 10

skynet1234 To jest dosłownie niesamowite, ze tak rewelacyjny film nie zarobił nawet 10 mln i wylądował pod kreska...
    Arcyfajny! :)

• bananski ocenił(a) ten film na: 6

skynet1234 dla mnie schematyczny, wtórny do granic możliwości, ale za grę aktorską i samą obsadę mocne 6.

• anka16 ocenił(a) ten film na: 8

skynet1234 Dawno nie odczuwałam takiej przyjemności, oglądając jakikolwiek film. Zgadzam się z Tobą w pełni. Historia, chociaż naiwna i odrobinę schematyczna budzi jedynie pozytywne odczucia. Al jest absolutnie powalający. Uroczy, aż do bólu. Powiem krótko: az do napisów końcowych trzymałam kciuki. Oglądając scenę w gabinecie lekarskim nie mogłam się powstrzymać. Cały czas powtarzałam szeptem "niech powie do niego Tommy" :) Wrócę do tego filmu jeszcze wiele razy.