PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645899}

Doomsday Book

In-lyoo-myeol-mang-bo-go-seo
5,8 330
ocen
5,8 10 1 330
In lyoo myeol mang bo go seo
powrót do forum filmu In-lyoo-myeol-mang-bo-go-seo

Pierwsza zawiera motyw biblijny, druga buddyjski, a trzecia naukowy. Wszystkie opowieści (choć druga najmniej) bardziej stawiają na ekscentryzm, niż filozofię, czy defetyzm. Najbardziej podobała mi się pierwsza część, potem trzecia, a na końcu druga. 5/10

ocenił(a) film na 7
snake1410

Jak dla mnie, druga była zdecydowanie najlepsza - czuć rękę Jee-woon Kima :)

ocenił(a) film na 5
vasper

A mnie najbardziej podobała się trzecia - była surrealistyczna i całkiem zabawna.
Pierwsze dwie dość kiepskawo... Zombie Azjatom nie wychodzą najlepiej, a druga to pełen metafizyki buddyjski bełkot, którego nie trawię, choć ten akurat miał ambicje nawiązywać do "Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?" (tak mi się przynajmniej zdawało).

ocenił(a) film na 6
Lorelei_3

...zwłaszcza fragmenty ze studia telewizyjnego i ich "relacji z końca świata" :D

ocenił(a) film na 9
vasper

druga najlepsza:-)

ocenił(a) film na 4
vasper

Dla mnie również druga najlepsza choć tylko za zakończenie.
Generalnie, bardzo słaby film, jak na takie nazwiska. Jee-woon Kim na równi pochyłej, a i Pil-Sung Yim.
Kolejne koreańskie rozczarowanie.
Czyżby Koreańczycy już się wypalili?

snake1410

Mi najbardziej podobały się pierwsza i trzecia część, z tym że pierwsza miała trochę naiwne, żeby nie powiedzieć cukierkowe zakończenie, które jakoś nie pasowało mi do całości. Co do drugiej miałam największe oczekiwania, ale niestety głównie mnie znudziła, a też walka o "życie" robota (nawet takiego, oświeconego) jakoś mnie nie przekonuje, chociaż może to były inne czasy, kiedy ludzie od lat żyli na co dzień z robotami i mieli do nich inne podejście, byli bardziej z nimi związani. Dla mnie całość 5/10, ocenę trochę zepsuła druga część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones