Incepcja

Inception
2010
8,2 651 tys. ocen
8,2 10 1 650929
7,9 78 krytyków
Incepcja
powrót do forum filmu Incepcja
ocenił(a) film na 9
Private_Witt

Kwestia gustu.
Dla mnie film bardzo dobry + daje od myślenia po seansie.

Tillig

daje do myślenia ?? ja wyszedłem i zapomniałem

ocenił(a) film na 10
Private_Witt

Jakbys wszedł i zapomniał to nie dałbyś 8/10

PePe800g

no nie oceniam tu mnóstwo filmów na 8, ale nie rozmyślam o nich dniami i nocami..
Większość filmów to jednak tylko czysta rozrywka, której również należy się wysoka ocena.

Private_Witt

osobiście uważam, ze bardzo dobry, oryginalny jest także pomysł, bo chodzi jak zwykle o miłość i kasę, ale akcje nietuzinkowe

ocenił(a) film na 8
Private_Witt

któryś z recenzentów zauważył, że przez komplikacje w strukturze Nolan stara się ukryć dwuwymiarowość postaci, trochę jest w tym prawdy, poza tym film jest przegadany (Cobb z detalami opisuje jak to było między nim a Mal), dodatkowo ta denerwująca Ariadne >.< i ten Arthur drewno

Luqash

Nom, Gordon - Levitt to drewno, mógłby terminatora zagrać, ale go lubię :) Incepcja dobry film ale właśnie, "tylko" dobry.

Private_Witt

Właśnie, film był dobry. Bez rewelacji, ale wyszedłem z kina zadowolony z poczuciem miło spędzonego czasu, co biorąc pod uwagę, repertuar naszych kin, nie jest w dzisiejszych czasach częste :-) Może dlatego właśnie ,że ludzie na co dzień są karmieni totalnym filmowym badziewiem, nagle idą na przyzwoity film, i wydaje im się że to arcydzieło :-)

I nie ma co się oszukiwać, nie ma tu żadnego drugiego, trzeciego dna i super głębi....jest dobra rozrywka....i z tego się cieszę!!