PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1214}

Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Indiana Jones and the Temple of Doom
7,5 162 746
ocen
7,5 10 1 162746
7,5 38
ocen krytyków
Indiana Jones i Świątynia Zagłady
powrót do forum filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Świetny prequel.

ocenił(a) film na 10

Jak zwykle dużo przygody, akcji i humoru, jedyne co wyróżnia tą część od poprzedniej to fakt że film jest mroczniejszy przez co nie wszystkim ta formuła odpowiadała, ale jak dla mnie jest ekstra, a co ciekawe akcja filmu rozgrywa się przed wydarzeniami z pierwszej części co jest niezłym posunięciem, ale ogółem całość jest równie dobra jak jej pierwowzór

ocenił(a) film na 5
lukasz_lange4

EEe wydaje mi sie że to sequel a nie prequel. Prequel jest kolejną częśćia cyklu ale opowiadającą o wydażeniach wcześniejszych w stosunku do wcześniejszego filmu.

JaszczurXP

A w tym przypadku jak jest??? Poszukiwacze dzieją się w 1936, a Światynia Zagłady zaczyna się od napisu: Szanghaj, rok 1935.

ocenił(a) film na 7
bujewskip

Dla mnie to w ogóle nie ma znaczenie czy to prequel czy sequel bo zadna czesc Indiany nie była fabularnie połaczona ze soba. To tak jak stare Bondy.Gdyby miały byc polaczone to wyszło by ze teraz Bond ma z 80-90 lat:) Choc nie da sie ukryc ze 4 czesc zmieni to troche bo tam juz beda nawiazania do 1 czesci( Arka i ta sama kobieta). Pewnie powieda ze to była jedyna prawdziwa milosc Jonesa tak jak mowili twórcy Bonda ostatniego ze tam tez jest jedyna kobieta która kochał Bond.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones