PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1214}

Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Indiana Jones and the Temple of Doom
7,5 162 519
ocen
7,5 10 1 162519
7,5 37
ocen krytyków
Indiana Jones i Świątynia Zagłady
powrót do forum filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Skąd taka data (1990 r.) polskiej premiery. Na tej części byłem w kinie (w Polsce) w 1987 roku. I byłem trzeźwy:)

ocenił(a) film na 5
KinoChop

Podpisuję się pod Twoim pytaniem, bo sam dałbym sobie głowę uciąć, że byłem na filmie w kinie przed rokiem '89. Tak że ... wiszę Ci piwo, bo strasznie zestresowałem się domniemanym stanem mojej pamięci, ale skoro i Ty tak to pamiętasz, to jestem spokojniejszy, wszak... dwóch to już "głos zbiorowy"! Pozdrawiam.

KinoChop

To jest nas trzech. Pamiętam, że byłem na tym filmie w Gdańsku, w kinie Leningrad (obecnie Neptun), i stałem 7 godzin w kolejce żeby dostać bilety. To było pod jesienią 1984 albo wiosną 1985 roku. Nie wiem dlaczego ta informacja o premierze w 1990 roku jest powielana w wielu witrynach w Internecie. W IMDB jest grudzień 1985 ale wydaje mi się, że premiera polska była wcześniej.

ocenił(a) film na 9
Albinsik

Jest nas już co najmniej czterech - w 90 roku miałbym już 18 lat, a na Świątyni Zagłady byłem z ojcem za rączkę w tarnowskim kinie Marzenie - nawet nie wiem czy jeszcze istnieje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones