PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1214}

Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Indiana Jones and the Temple of Doom
7,5 162 746
ocen
7,5 10 1 162746
7,5 38
ocen krytyków
Indiana Jones i Świątynia Zagłady
powrót do forum filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Pierwszy raz ogladam serię Indiany i liczyłem na świetne kino, niestety pierwsza część niezabardzo mi przypadła go gustu (choc wystawiłem 7/10). Gorzej jest jeszcze z drugą częścią, przez pierwszą godzine nudziłem sie straszne, flaki z olejem. Potem coś sie ruszyło ale i tak baaardzo wolno. Jedyny plus za kolejke (chyba pierwszy raz był ten motyw w filmie). Ogólnie stawiam 6/10. Nie wiem czy obejrzę 3 część..
(i prosze fanboyów żeby mi tu nie wyskakiwać z obelgami)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Adamo

Że druga część ci się nie spodobała to nic dziwnego - wszak powszechnie uważana jest za najsłabszą część. Ja jednak uważam ją za bardzo dobry film, a pierwsza to dla mnie arcydzieło kina przygodowego. Podejrzewam, że trzecia część przypadnie ci do gustu - Sean Connery o to zadba :)

użytkownik usunięty
Adamo

hmm, myślę, że jakbym teraz po raz pierwszy oglądała całą trylogię, to też miałabym inne odczucia. człowiek się już przyzwyczaił do czegoś innego, bądź co bądź, choćby w kwestii tych efektów. pamiętam ten filmy z dzieciństwa i wiem, że wtedy mi się zajebiaszczo podobały. jak je oglądam dzisiaj, to widzę, że są takie troszkę naiwne - ale sentyment pozostał :))

ocenił(a) film na 10

Nie kojarzę żadnego filmu przygodowego który nie byłby choc troche naiwny... To jest jednak z cech gatunku.

Adamo

nie rozumiem ludzi ktorzy dowalaja sie do kazdej jednej kontynuacji, ludzie zrozumcie ze kontynuacje robie sie z innego powodu niz pierwsza czesc i robi sie je inaczej, tak poprostu bylo jest i bedzie, a druga czesc indiany jest poprostu swietna i prosze mi tu tego nie negowac bo bede strzelal ;p

eternity89

To nie jest "Dowalanie sie"- po prostu sie jej srednio podobalo:)
Ja uwazam ze wszystkie czesci sa swietne, byc moze 2 najslabasza ale i tak bardzo dobra;) Najbardziej podobala mi sie Ostatnia Krucjata:P Sean COnnery- bosko:D

Hermioneczka

Kazdy tak mowi:) Ja sie boje nowej czesci bardzo niepodobaly mi sie niektore rzeczy na zwiastunie a i tak uwazam iz niepotrzebnie brali sie za Krolestwo Krysztalowej Czaszki mogli nie ruszac juz tematu Indiany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones