PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1214}

Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Indiana Jones and the Temple of Doom
7,5 162 746
ocen
7,5 10 1 162746
7,5 38
ocen krytyków
Indiana Jones i Świątynia Zagłady
powrót do forum filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady

kontynuacja poszukiwaczy zaginionej arki miała dodać coś nowego, a nie dodała. Te same denne pościgi, ten sam schemat: zły i dobry. Film ze wszech miar przeciętny. jedyne co cieszy to naprawdę przyzwoite zdjęcia.

ocenił(a) film na 9
Makak

...rzekł Makak, a ja dodam: więcej takich przeciętnych filmów i takich kontynuacji !!!

Gregg

tak tak i jeszcze więcej Harrisona Forda...

ocenił(a) film na 7
Makak

jakie szczęście że nikogo nie obchodzi twój gust oprócz ciebie,ostatnio zaczołem oglądac stare klasyki bo już mi się chce żygać z obecnej kinomatografii przesyconej technika a nie majacej tego czegoś,obejrzałem Obcego,Indiane,Koszmar i wiele innych i mimo że już je ogladałem wolę obejrzeć je jeszcze raz niż przereklamowane obecne produkcje które zanudzaja jak kolejny odcinek mody na sukces,a tak na marginesie w ostatnich 2-3 latach moze z kilka ciekawych produkcjii wyszło,reszta to słabe produkcje dobrze wypromowane.

goldi007

masz rację, gdyż mój gust to moja prywatna sprawa, a to że dzielę się swoimi odczuciami z takimi agentami brytyjskiego wywiadu jak ty - goldi007, powinieneś uznać za nobilitację :)

ocenił(a) film na 8
Makak

Dzięki, ale seriously to w dupie każdy ma takie bogato uargumentowane opinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones