PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1214}

Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Indiana Jones and the Temple of Doom
7,5 162 604
oceny
7,5 10 1 162604
7,5 37
ocen krytyków
Indiana Jones i Świątynia Zagłady
powrót do forum filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Na tej stronce ludzie piszą miedzy innymi ze film ten się nie starzeje i takie tam podobne ....a ja sie wogóle z tym nie zgadzam moze kiedys byl to dobry film ale ogladając go teraz można się tylko uśmiechać z politowaniem ...czy wy naprawdę nie załważacie tych nie dociągnięć typu bicz zostaje w światyni a on zachwile go wyciąga , albo na moście chłopak o mały włos nie wpada do rzeki bo peka kawałek mostu ..a zachwilę wszyscy po nim biegaja i nie ma śladu po dziurze itd.

ocenił(a) film na 9
Patt

Proste piękno!
a czy ty nie rozumiesz ,że Indiana Jones to dzieło kultowe. A przyjemność w oglądaniu filmu nie polega na wyłapywaniu mało istotnych błędów dla dramaturgii filmu. Chyba traktujesz kino zbyt poważnie, by dostrzec proste , ale jak użekające piękno w tego rodzaju filmach. Poduszka Russela w "Gladiatorze" spowodowała zapewne , że to dzieło nie spodobało Ci się.

Daniel

piękno i dramaturgia ??
Kultowość dzieła zależy od reakcji widzów - i dla jednych obraz taki moze być kultowym a dla innych tandetnym (tak już bywa!!), dla mnie Indiana Jones nie jest filmem kultowym, nie zmienił niczego w moim pojmowaniu swiata i wkońcu nie rzucił mnie na kolana ! Istotnie film ten w w czasach swojego największego trumfu był wyjątkowy ze względu na nowe rozwiązania techniczne - teraz może bawic z całkiem innych względów .
Ps.Gladiator nie podobał mi sie - ale nie z powodu błędów montażu czy wielu (!) niedociągnięć scenograficznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones