PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774799}

Ingrid wyrusza na zachód

Ingrid Goes West
6,1 5 747
ocen
6,1 10 1 5747
5,0 6
ocen krytyków
Ingrid wyrusza na zachód
powrót do forum filmu Ingrid wyrusza na zachód

Dobry film z dość przewidywalnym zakończeniem, gra aktorska na wysokim poziomie. Muzyka prawdopodobnie pasowała do tematu, ale nic specjalnego. Film polecam każdemu ze względu na dosyć ciekawe podejście do tematu, wyczuwam delikatne podobieństwa do jednego z odcinków black mirror.

ocenił(a) film na 8
ziomek390

nie wiem, czemu wszyscy mówią, że przewidywalne zakończenie - ja myślałam, że na końcu dojdzie do jakiejś battle royale pomiędzy 2 głónymi bohaterkami xd

ocenił(a) film na 7
ziomek390

taaa...Bryce Dallas Howard wymiata w tym epizodzie, a końcowa scena "za kratkami" świetna ;)

użytkownik usunięty
ziomek390

Do którego?

ocenił(a) film na 8

Zapewne chodzi o odcinek " Za łeb, za szyję" 1 odc. 3 sezonu.

ocenił(a) film na 8
Demolo

"Na łeb na szyję"

ocenił(a) film na 5
ziomek390

Z taką obsadą, żeby taki sztampowy film zrobić, to aż żal ściska pewną część ciała. Taki uwspółcześniony "Król komedii", no i choroba psychiczna głównej bohaterki nie podlega wątpliwości, przez co jest ona nudna, bo wiadomo że się jej pomoc należy. Jak się zaczyna coś ciekawego dziać, no to następuje koniec filmu, a tak naprawdę przez większość czasu same niekomfortowe sceny są, które wiadomo jak się skończą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones