PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404013}

Instynkt wilka - Gorzkie kwiaty

Varg Veum - Bitre blomster
6,6 2 885
ocen
6,6 10 1 2885
Instynkt wilka Gorzkie kwiaty
powrót do forum filmu Instynkt wilka - Gorzkie kwiaty

7/10

ocenił(a) film na 7

Jest to druga część z całej serii która oglądam i trzeba przyznać, że jest dobrze ;-) Aczkolwiek Mord w Bergen bardziej mi się podobał. Ciężko gdziekolwiek znaleźć wszystkie odcinki serii ale jak na razie mam 4 z dubbingiem :D
Podoba mi się to w tej serii, że w jednym momencie wydaje się, że wiesz kto jest winny a później się wszystko zmienia. Jednak w Mordzie w Bergen dużo lepiej całą akcje ułożyli ;-)
Bardzo mi się podobało zakończenie. Dziwi mnie tylko, że Veum jako detektyw chodzi bez klamki, przez to taki trochę piz****ty się robi.

ocenił(a) film na 6
Sprite_87

Mord w Bergen jest 2 czescia serii to jest pierwsza czesc i chyba ci chodzilo ze z lektorem bo wersja z dubbingiem nie istnieje. jak dobrze poszuksz i jestes kinomaniak iem .tv to znajdziesz wszystkie odcinki serii

ocenił(a) film na 7
Wenzu

Mord w Bergen jest 2 częścią? Byłem pewny, że to pierwsza część. Tak tak oczywiście, że z lektorem ;-)

ocenił(a) film na 8
Sprite_87

Nie wiem czy nie złamię regulaminu pomagając Ci, ale wszystkie części z lektorem można już kupić w Empiku lub ewentualnie obejrzeć na forum - http://sciagalnia.net/topic/14287-instynkt-wilka-kolekcja-varg-veum-pack-2007-20 11-dvdripxvid-p2p-lektor-pl/#entry32910 Trzeba mieć rangę wyższą niż ten szary ale łatwo ją zdobyć. Jak chcesz to napisz na PW :) Ogółem serie polecam. Mam w domu 5 oryginalnych części {niestety tylko 2 z lektorem} a oglądałem 9 z 10 :D Planowane są też 2 nowe odcinki na 2012 rok :)

ocenił(a) film na 7
JustynOryg

Ja jak na razie wszystkie oglądałem z lektorem, a ogladałem chyba 4 części. Spokojnie gdzieś je znajdę, skoro znalazłem te cztery z lektorem to i resztę dam rady ;-)
Ale trzeba przyznać, że seria jest kozacka ;-)

ocenił(a) film na 8
Sprite_87

No ja oglądałem 9 części po polsku z lektorkiem bo są pod tym linkiem który podałem :) Seria jest MegaWypasiona :) Zawaliłem tylko bo wcześniej nie znałem kolejności i oglądam sobie jedną część a tu umiera ważna fabularnie osoba. Potem oglądam kolejny odcinek a ona żyje :D To już nie było to samo bo wykazałem się bystrością i domyśliłem że nie umrze 2 razy w tej samej serii więc napięcie spadło ;)

ocenił(a) film na 7
JustynOryg

To dobrze, że powiedziałeś bo bym zrobił ten sam błąd co Ty ;-) Trzeba przyznać cała seria jest kozacka :D

ocenił(a) film na 8
Sprite_87

A no jest :) Ewidentnie :D Pomyślałem że dam Ci tu znać bo nie mogłem napisać PW - w miejscu o którym pisałem wyżej są już dostępne WSZYSTKIE części filmu z lektorem PL :) Ja właśnie zabieram się za ostatnią - 12 część a jak tylko będzie do kupienia to oryginał przyozdobi moja półkę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones