PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375629}
7,9 392 534
oceny
7,9 10 1 392534
6,0 46
ocen krytyków
Interstellar
powrót do forum filmu Interstellar

Strzał w dziesiątkę

ocenił(a) film na 9

Wreszcie doczekałem się odskoczni od bzdetów Marwella. Prawdziwe kino SF a nie jakieś chu.....ju, muju pokroju Avengersów czy Strażników galaktyki. Pewnie nie prędko pojawi się znowu taka perełka ale warto poczekać.

użytkownik usunięty
syhy

i pisze to gość który ubóstwia hobbita czy stars wars, jesteś tak wiarygodny jak komorowski który pieprzy cos o zgodzie caly czas a sam jątrzy :D

ocenił(a) film na 9

Wstrzymaj się z komentarzami. Nie interesują mnie opinie sfrustrowanego ćwoka, który wpieprza politykę gdzie popadnie. Idź się wyżyj w niedziele przy urnie, to ci może ulży (pod warunkiem, że możesz już głosować).

użytkownik usunięty
syhy

a mnie nie interesuje twoja zdanie, odpisałem tylko na twoj głupi post, mam prawo chyba co nie?? w końcu żyjemy w POstepwoej wolnej demokratycznej POlsce gdzie jest wolność sumienia wyznania i zdania tak? to napisałem co myślę

użytkownik usunięty
syhy

i nie będziesz mi rozkazywać czy mam sie wstrzymywać od komentowania czy nie, ten film to gówno

ocenił(a) film na 9

Ja ci nie rozkazuję bo z doświadczenia wiem, że barany rozkazów nie słuchają. Grzecznie tylko proszę żebyś z politykowaniem na tym poziomie udał się na forum Gazety polskiej. Tam znajdziesz bratnie dusze.

użytkownik usunięty
syhy

gon sie fanie bula wstyd komornikowskiego

ocenił(a) film na 9

Nie wiem co bierzesz ale lepiej odstaw to bo ci nie służy.

ocenił(a) film na 9
syhy

Ja też już patrzeć nie mogę na następne filmy Marvella. Może są wyjątki ale większość to chłam. Każdy poważniejszy film jak np. Interstellar przyjmuje z radością.

ocenił(a) film na 9
syhy

Ja się pytam jaki jest sens porównywania kina superbohaterskiego do z założenia ambitnego sci fi... nie ma to żadnego sensu. Mimo, że filmy marvela i interstellar trafiają w podobny target to nie można ich w żaden sposób porównać bo ich założenia są zupełnie inne. Interstellar miał dać nam wzruszającą historię na tle wiarygodnego sci fi choć nawet on nie ustrzegł się braku logiki w niektórych elementach natomiast filmy marvela to przede wszystkim pokaz znakomitego CGI w postaci scen akcji z dobrym humorem i fajnie opowiedzianą fabułą, a kwestia realizmu potyczek to sprawa czwartorzędna...

ocenił(a) film na 10
syhy

Najlepszy komentarz jaki znalazłem . Uwielbiam plucie na Marvela bo wam go nie cierpię <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones