PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375629}
7,9 392 021
ocen
7,9 10 1 392021
6,0 45
ocen krytyków
Interstellar
powrót do forum filmu Interstellar

Wielkie nic, czyli..

ocenił(a) film na 6

czarna dziura, zakonczenie na pewno dla idiotow, nauka kwantowa przekazywana za pomoca bijajacy sie wskazowek zegara, Einstein by sie w glowie przewrocil. Wystarczy troche efektow i mlodzi lyjaja to jak objawienie:)

ocenił(a) film na 1
Szybszy

Niestety większość kina sf jest na takim poziomie.

ocenił(a) film na 6
GunMeat

cudowne kolorowe opakowanie puste w srodku

ocenił(a) film na 1
Szybszy

Sam pomysł kolonizacji planety w pobliży czarnej dziury jest tak debilny, że w głowie się nie mieści. A jeszcze ludzie podziwiają jaki to naukowy realizm pokazano w filmie.

Szybszy

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

GunMeat

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Mylisz kino z konferencją naukową.

ocenił(a) film na 6
Hipis_3

konferencją:) kurde on tu powiedzial o czyms czego uczyli kiedys w podstawówce:), to teraz was tego na uniwesytetach uczą, taki wysoki poziom :)

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Nie podchodzę tak powaznie do filmów widać. Stawiam na emocje, a te tu miałem.

Hipis_3

Emocje żenady to jedyne co czułem jak oglądałem.

ocenił(a) film na 6
grzegorz_cholewa

chwila ciszy, wielki mistrz Kim Ki Diuk nie zyje...

ocenił(a) film na 9
grzegorz_cholewa

Biedaczek :D
Że też każdą pi.da musi mieć teraz swoje zdanie ;D

Sternmayer

No, nic nie poradzę głupi durniu że to taka denna szmira jest. :D

grzegorz_cholewa

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

kotbury

Obrabiałem twoją laskę. Ale bierze w paszczę.

Szybszy

ja nie byłbym może zbyt krytyczny, bo nieźle się ogląda, ale faktem jest, że zachwyty też są przesadzone

ocenił(a) film na 6
Muzeelo

Oglada sie dobrze , problem w tym ze zakonczenie jest takie ze zdajesz sobie sprawe ze to film wydmuszka, ze to co sie wydawalo nie wiadomo czym okazuje sie na koniec policzkiem w twarz dla inteligencji widza.

Szybszy

Z tą inteligencją widzów to bym nie przesadzał widząc oceny Deadpoli czy Avengersów...

ocenił(a) film na 6
Muzeelo

Dla mojego pokolenia z rocznika z lat 70tych taki amerykanski kicz wogóle nie istnieje, nawet nie ma tego w swiadomosci mojego pokolenia. Mamy swoje perły.

Szybszy

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Muzeelo

Nudne to, dialogi to koszmar, postacie beznadziejne i mnóstwo nonsensów. To się bardzo źle ogląda. Lepiej włączyć Star Treka.

grzegorz_cholewa

A mnie pasuje

grzegorz_cholewa

No ale to Tobie się źle ogląda, a to nie oznacza całkowicie że sam film jest zły. Nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena dzieła kultury czy też popkultury. Tobie się nie podoba, innym też nie, zaś innym się podoba się więc daj sobie spokój. Nie pozdrawiam...

bukus91

Tandetę trzeba gnoić a że popuścisz przy tym w majty to akurat nikogo nie interesuje. :P

grzegorz_cholewa

Ty taki jebniety od urodzenia, czy z wiekiem nieszczęście przyszło?

sankt1910

Nie, tylko twoja pier-dolnię-ta obe-sr-ana matulka. :P Ty je-ban-y półgłówku. :P

grzegorz_cholewa

Postaraj się bardziej amebo, gdyż wjeżdżanie na rodzinę świadczy tylko o tym, że raczej od urodzenia jesteś jebniety. Najlepiej już nie odpisuj, szkoda prądu i czasu na ciebie.

sankt1910

Myj się bo śmierdzi od ciebie przez monitor. Nolan cię gównem oblał a ty się zachwycasz. Chyba że cierpisz na koprofilię to wtedy zalecam do lekarza.

grzegorz_cholewa

Ja prdle jaki ty jesteś upośledzony umysłowo... Ale nie żal mi ciebie....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzegorz_cholewa

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

kotbury

Obrabiałem twoją laskę. Ale bierze w paszczę.

ocenił(a) film na 10
Szybszy

To jest kino rozrywkowe, nie musi być realne w stu procentach chyba co nie, film jest na podstawie teorii naukowych a nie rzeczywistości

ocenił(a) film na 6
sztohas

nie o realizm mi tu chodzi a bardziej o sens

Szybszy

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones