PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513794}

Irlandczyk

The Irishman
7,1 100 041
ocen
7,1 10 1 100041
6,9 53
oceny krytyków
Irlandczyk
powrót do forum filmu Irlandczyk

Jestem swiezo po seansie kinowym nowego filmu Martina Scorsese pt."IRLANDCZYK".Film powstal dla platformy telewizyjnej NETFLIX ale udalo sie dogadac z osobami odpowiedzialnymi za to dzielo i film w kilku malych kinach poznanskich mial swoja premiere. Jest to naprawde madry i chol...nie dobry film ktory nie jest typowym kinem gangsterskim gdzie sa ciagle strzelaniny machloje i tabuny prostytutek. W tej produkcji wszystko jest odpowiednio stonowane i tak naprawde jest to film o przemijaniu i tym ze starosc dopada kazdego nie wazne czy biednego sprzedawce w malym sklepiku czy bogatego gangstera. Starosc i niedolestwo niestety dopadnie kazdego kto oczywiscie dozyje... Obsada jest wyborna scenografia i kostiumy to najwyzszy swiatowy poziom a komputerowe odmladzanie aktorow rewelka... Koniecznie wybierzcie sie na niego do kina puki jeszcze go graja bo jestem tego pewien ze w domu to juz nie to samo... Sa filmy ktore zbrodnia jest nie obejzec w kinie.Na koniec dodam ze projekcja trwa 210 minut wiec przed seansem lepiej i w czasie seansu za duzo nie pic by nie biegac do wc. Polecam bo to dobre kino z wysmienitym aktorstwem i dialogami...

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Obejrzałem w kinie, ale szczerze gdybym miał od razu wybór w domu, to wybrałbym właśnie takie rozwiązanie. Na spokojnie, można w każdej chwili wyjść do toalety, jak coś umknie to można cofnąć.

W kinie tylko filmy przepełnione efektami, bo tego nie odda nawet telewizor z wyższej półki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones