PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478702}

Iron Man II

Iron Man 2
7,3 262 925
ocen
7,3 10 1 262925
6,0 28
ocen krytyków
Iron Man 2
powrót do forum filmu Iron Man 2

Iron Man 2 to sequel który bierze wszystko co było i robi lepiej. Mamy poważniejszą fabułe, więcej akcji i złoczyńce z prawdziwego zdarzenia. Vanke jest zaje*isty. Jest tajemniczy, małomówny, inteligentny i interesujacy.
Film skupia sie takze na Tonym który przechodzi kryzys, bo reaktor łukowy go zabija. Więc film jest znacznie bardziej przygnębiajacy pod tym względem.
To jest właśnie siła tego filmu. Skupia się na postaciach.
Nie rozumiem czemu ten film ma tak genatywne opinie. Nie ma żadnych luk fabularnych, nie jest nudny, ani nie ma niczego co raziłoby. To sequel lepszy pod każdym względem. Osobiście uwielbiam ten film.

ocenił(a) film na 5
mim1312

A nie przyszło ci do głowy że ludzie mają różne gusta i każdemu podoba się coś innego? a w dodatku każdy na filmwebie ma prawo wyrażenia swojej opinii?

ocenił(a) film na 4
e_mila

W tym przypadku... to bez sensu. Jeśli lubisz pierwszego "Iron Mana", to nie widze powodu żebyś nie lubił(a) drugiej części. Jako sequel film spisuje sie idealnie. A nawet jeśli ten film ma jakieś wady to to wszystko nic w porównaniu z trzecią częścią, która była koszmarem.

ocenił(a) film na 9
mim1312

E, dla mnie każda część Iron Mana jest rewelacyjna, a trójka jest świetna odczep się od niej xD. Fanom chyba nie podoba się, że Mandaryna tak zmieniono.

ocenił(a) film na 4
Ryloth

O "Iron Manie 3" już coś napisałem, więc jak chcesz możesz znaleźć mojego posta. Udzieliłem wyczerpujących wyjaśnień czemu uważam ten film za zły. Jeśli o mnie chodzi to najlepsza właśnie część 2.

ocenił(a) film na 9
mim1312

A dla mnie wszystkie tak samo rewelacyjne:)

ocenił(a) film na 4
Ryloth

Ja jakoś nie byłem w stanie przejść przez bullshity które pojawiły się w trójce. Ten film nawet mi Iron Mana nie przypominał.

ocenił(a) film na 9
e_mila

Nietykalni na 10... - co ty robisz na forum Iron Mana?

ocenił(a) film na 5
Ryloth

Obejrzałam ten film, wiec chyba mam prawo go ocenić, a może się mylę?
I nie wiem co do tego ma jakiś inny film, który widziałam.

ocenił(a) film na 9
e_mila

To, że najwidoczniej nie lubisz filmów typu Iron Man. Zastanawia mnie jedynie, po co go tedy oglądasz(zwłaszcza, że to druga część, więc wiadomo, co będzie na ekranie) albo komentujesz. Wydaje mi się(na swoim przykładzie), że nie ma to sensu. Ale jak mówiłem, tak mi się wydaje, a każdy ma prawo do własnego zdania, dopóki nie obraża innych albo nie uważa się za dojrzalszego lub ma "lepszy gust".

ocenił(a) film na 5
Ryloth

Ale ja lubię take filmy!!! Jedynce dałam *7 to całkiem wysoka ocena.
Miałam okazję więc obejrzałam film, a skomentować też chyba mogę?
p.s. ja nikogo nie obrażam i nic z tych rzeczy co napisałeś, nie wiem o co ci chodzi, gdybym dała *2 lub *1 mógłbyś się czepiać, ale *6 to nadal dobra ocena. I to ja wyżej pisałam "każdy na filmwebie ma prawo wyrażenia swojej opinii" :D

ocenił(a) film na 9
e_mila

Chyba mnie źle zrozumiałaś albo się niedokładnie wyraziłem. Nie mam żadnych pretensji o ocenę; każdy ocenia jak uważa za stosowne. Ma też prawo do wyrażania własnego zdania, dopóki nikogo nie obraża albo nie wywyższa się "dojrzałością". I nie twierdziłem, że tak robisz, to w ogóle nie był żaden "atak" na ciebie.

Nie wiedzieć czemu po prostu przyczepiłaś się do opinii autora tematu, który nie chciał nikomu niczego wmawiać jak to ujęłaś, wyraził jedynie własne zdanie i zdumienie:) Nawet zresztą niesłuszne zdumienie, bo chociaż ten film na najniższą notę spośród trylogii, to jednak jest ona wysoka jak na filmweb, a obniżają poza "znafcami" ci, którzy oczekują od Starka, że ten będzie cały film rozwalał roboty. Niestety, to jeden z tych ambitniejszych filmów w gatunku kina akcji, który stawia na inteligentną rozrywkę na najwyższym poziomie:) CO nie udało się ani Thorowi, Kapitanowi czy Hulkowi. Seria Iron Man to jedne z najlepszych filmów w historii o superbohaterach:)

To moja dywagacja, a teraz wracając do sedna. Zauważyłem, że skoro w najwyżej ocenianych masz kompletnie inne rodzaje filmów niż Iron Man, to założyłem, że nie przepadasz za takimi filmami, a co z tego wynika, nie wiem po co oglądałaś, zwłaszcza, że będzie to produkcja w stylu poprzedniej części. Dawanie komentarzy na forum filmu, którego nie lubisz, też mija się z celem, bo nie powiesz nic ponadto, że nie interesują cię tego typu filmy. Tak założyłem w twoim przypadku. Irytowały mnie wypowiedzi "inteligentnych osób" na forum WP, które głosiły, że nie przepadają za fantasy, więc film się nie podobał, a hobbity to homoseksualiści. Nasuwa się myśl: "To po kiego oglądałaś, skoro nie lubisz fantasy?" . No i stwierdzenie, że "lubisz takie filmy" trochę nie pasuje do twojej oceny chyba:)

Acha, i winien ci jestem jeszcze jedno wyjaśnienie. Nietykalni to jedyny film, że jak o nim słyszę, to mam ochotę w coś walnąć z całej siły. I nie mam tu nic do samego filmu. Jego pozycja w rankingu najlepszego w Polsce forum filmowym, powoduje, iż ranking filmwebu stał się żałosną kompromitacją, skoro nietykalni wyprzedzają tyle arcydzieł i lepszych filmów. No ale cóż... Nawet z tymi żałobnymi nowinami trzeba się pogodzić, skoro nic się na ludzką głupotę nie poradzi...



ocenił(a) film na 5
Ryloth

Ja się przyczepiłam? To ty się przyczepiłeś do mnie.
Oceniasz mnie przez pryzmat jednego filmu, który akurat tobie się nie podobał, a mi bardzo. I dlatego zakładasz (mylnie) że nie powinnam oglądać Iron Man'a i filmów w tym klimacie, bo ich nie lubię i pytasz z oburzeniem co ja robię na tym forum.
To bardzo powierzchowna ocena. Zastanów się trochę nad tym jak oceniasz ludzi, nie tylko mnie.

ocenił(a) film na 9
e_mila

"A nie przyszło ci do głowy że ludzie mają różne gusta i każdemu podoba się coś innego?" - tak mu napisałaś:)

Żałuję, że się w ogóle odezwałem, bo odbierasz to jako atak. Ja tylko, patrząc na twoje ulubione filmy i ocenę tego filmu, założyłem, że Iron Man w twoim guście nie leży, więc takie komentarze jak twój do autora, nic nie wnoszą:) Nie czepiałem się twojej oceny nietykalnych, Iron Mana czy twojego gustu. Jak napisałem i ty też, że każdy ma własny gust i prawo do wyrażania własnych opinii(tylko żeby były jakieś konstruktywne, a nie takie niepotrzebne xD). To w ogóle nie był atak:) Daj spokój:)

ocenił(a) film na 6
Ryloth

Chyba jak się lubi Nietykalnych, to nie jest równoznaczne z tym, że sobie nie można po południu w niedzielę obejrzeć jakieś kino akcji? Ja oglądam różne gatunki, chociaż wiadomo jedne się bardziej lubi od drugich, ale na pewno z każdego gatunku trafi się coś co człowieka zainteresuje i się spodoba. Nie mów mi, że ty oglądasz tylko i wyłącznie Iron Many, Thory i Hulki etc. ;) Po za tym właśnie czasem warto obejrzeć jakiś film, żeby mieć argumenty w rozmowie, zwłaszcza gdy jest to krytyka :)

ocenił(a) film na 9
donlemon89

Chodziło mi o to, że jak się narzeka na to, co jest wpisane w gatunek filmowy, to takie komentarze są zbędne. Albo jeżeli się nie lubi horrorów(np. ja ich nie znoszę), to się ich albo nie ogląda albo nie komentuje. To wszystko.

Ej, akurat Thor i Hulk do ulubionych nie należą, dałem im 7. A lubię każdy gatunek, poza horrorami:) Iron Man i cała trylogia to jedne z najlepszych w swoim gatunku i dlatego należą do moich faworyzowanych. Sposób nakręcenia Iron Mana oraz kreacja Roberta to majstersztyki:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones