PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 245 136
ocen
7,4 10 1 245136
6,6 28
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3
radek0000005

Zaskakująco szybko! 1,5 roku od premiery i już w TVN. Z reguły na premiere w otwartej TV czekamy dwa lata.

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

no i będzie po dwóch latach bo w listopadzie było za wcześnie.

Po dwóch latach można wnioskować że na jesień czeka nas

Thor Mroczny Świat gdyż pierwsza część była po 2 latach. Czyli w 2013, tak samo była pierwsza część Kapitana więc druga część, możliwe że będzie na wiosnę lub jesień 2016

ocenił(a) film na 8
radek0000005

Mam nadzieję, że tvn (podobnie jak HBO) pójdzie na przekór Disney'owi i wyemituje wersję z lektorem (i do tego jeszcze najlepiej, dla zachowania konsekwencji po jedynce i dwójce, z Maciej Gudowskim)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
radek0000005

nie wiem co jest grane panowie ale wlasnie sprawdzilem ramówkę i zamnienili Iron Mana 3 na .... Colombiane? O co chodzi?

Anakin_Skywalker

Właśnie? Co to ma być. Pomyliło im się czy co?

Muse123

Pewnie wyemituja za tydzien (lub dwa). Nie pierwszy raz spotykam sie z takim przypadkiem, ze film przekladaja a w jego miejsce puszczaja inny.

Muse123

Podobno planują emisję na Święta Bożego Narodzenia lub Wielkanoc.

użytkownik usunięty
Muse123

tak masz rację Iron Man 3 będzie teraz w wiosennej ramówce.

ocenił(a) film na 7
Anakin_Skywalker

jestem więcej niż zły. Miał być wieczór z Tonym, a tu co? Tyle dobrego, że Zoe Saldana brzydka jednak nie jest

ocenił(a) film na 7
zfpomidor

Ja tak samo, co to ma ku.r.wa byc?

użytkownik usunięty
raiden19

będzie na wiosnę w TVN tym razem oficjalnie premierowo

użytkownik usunięty
zfpomidor

został przełożony na wiosenną ramówkę, po prostu było za szybko dlatego film jest potwierdzony od wczoraj, w wiosennej ramówce TVN

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones