PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 245 136
ocen
7,4 10 1 245136
6,6 28
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3
użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

Ja już się nie mogę doczekać :)

ocenił(a) film na 7

Wreszcie normalnie w TV z 10-minutowymi reklamami co 30 minut.
Nie męczy się wzrok, można wstać i wyjść z psem, skoczyć po piwo do marketu itd.

użytkownik usunięty
Seecue

To prawda, pierwsza reklama choć zawsze najdłuższa, chętnie oglądam film, tak to jak oglądam na dvd, to muszę jakieś 30 minut zrobić sobie przerwę bo mój wzrok aż się prosi :) wiem że na tych reklamach zarabiają ale co mnie to? jak puszczają coś ciekawego nie gardzę nigdy! a na Jesień 2015 w TVN będzie premiera Thor Mroczny świat, i oczywiście TVN da lektora tradycyjnie jak miały poprzednie części a nie to co polsat :P

Polsat jednak puściło Pająka z 2012 z lektorem.

użytkownik usunięty
LordVader345

Pająka tak bo poprzednie części miały lektora

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

Scena po napisach - kwintesencja całego filmu ;)
Rufallo wyborowo odzwierciedlił wrażenia jakie wyniosłem z seansu.

użytkownik usunięty

Oglądałeś pierwszy raz?

użytkownik usunięty

Nie ale nadarzyła się w końcu okazja na powtórkę.

użytkownik usunięty

ano :P ale wcześniej leciało na HBO, jak masz HBO to tam ci cały czas furga, obecność, kapitan ameryka 2, Thor 2 itd to była premiera w otwartej telewizji :) ale scena po napisach mnie się też podoba :)

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

No i był lektor, wielkie brawa dla TVN-U mimo tych reklam lektor był spoko. Teraz trzymać kciuki żeby polsat nie ukradł Thor Mroczny świat, Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz, i Strażnicy Galaktyki, ale myślę że tvn nie pozwoli na to i również będzie zacny lektor :)

Ale Polsat ukradł "Avengers" i chyba "Incredible Hulk".

użytkownik usunięty
Peeves

Avengers powinno być w TVN no ale jak widać TVN zamiast na wiosnę 2014 puszczać shreki mógł kupić avengers ale shreki były ważniejsze a za tydzień leci znowu shrek i po gówno ja się pytam. O Incredible Hulk wiem że ma TVP1 ale tu akurat rozumiem. Ale Avengers powinien być w tvn, zwłaszcza że TVN nie polsat kupuje prawa do filmów od HBO.

Avengers leciało kiedyś na TVN, sama oglądałam z bratem

użytkownik usunięty
Sherii

Nie! nie leciało....

Oglądałam z bratem i to dwa razy. Wiem, że nie oglądałam w internecie, ponieważ pierwszy raz oglądałam z tatą, a nigdy nie podłaczałam laptopa do telewizora przy tacie. Zazwyczaj nie oglądam filmów w internecie, ponieważ wolę je ogladać cała rodziną z przerwami, chodź zazwyczaj mnie drażni ich długość.

użytkownik usunięty
Sherii

Wez mi tutaj farmazonów, nie gadaj, film jest od roku w telewizji i to polsatowskiej

TVN ma

Iron Man
Iron Man 2
Iron Man 3
Thor 2011
Captain America Pierwsze starcie
Thor Mroczny świat jesień 2015
Kapitan Ameryka zimowy żołnierz wiosna 2016 w TVN

Polsat ma
Avengers
serie X Men
dwie serie spider mana

jeśli już to oglądałaś na Hbo albo widziałaś inny film...

użytkownik usunięty
Sherii

Wez mi tutaj farmazonów, nie gadaj, film jest od roku w telewizji i to polsatowskiej

TVN ma

Iron Man
Iron Man 2
Iron Man 3
Thor 2011
Captain America Pierwsze starcie
Thor Mroczny świat jesień 2015
Kapitan Ameryka zimowy żołnierz wiosna 2016 w TVN

Polsat ma
Avengers
serie X Men
dwie serie spider mana

jeśli już to oglądałaś na Hbo albo widziałaś inny film...

Oglądałam z całą rodziną. Mój brat uwielbia Avengers i tylko dlatego go obejrzałam. Nie próbój mnie obrażać. Nie mam HBO, albo go nie oglądam.

użytkownik usunięty
Sherii

To widocznie oglądałaś na polsacie i tyle albo oglądałaś inny film lub w ogóle nie znasz filmu.

Chyba wiem, gdzie i co oglądałam. Nawet brat pamieta, że oglądaliśmy na TVN-ie. Na Polsacie nigdy nie puszczali Avengers.

użytkownik usunięty
Sherii

widocznie twój brat myli kanały...

użytkownik usunięty
Sherii

i nie wiesz...

Poddaje się. Nie ma się co kłucić. Zgoda?

użytkownik usunięty
Sherii

najpierw zobacz link który dałem niżej.

użytkownik usunięty
Sherii

http://www.youtube.com/watch?v=CzL2sTSoUcA


dalej się będziesz upierać na swoim rok temu zwiastun polsatu, po raz pierwszy w telewizji...

Widziałam. Nie wiem czemu pamiętam TVN. Przepraszam i przyznaję się do błędy

użytkownik usunięty
Sherii

Spoko

użytkownik usunięty
Peeves

sorry dwie części Hulka ma TVP2

Najlepiej właśnie, jakby jedna stacja miała te wszystkie filmy MCU u siebie. Mogliby wtedy robić fajne maratony, puszczając filmy po kolei np. tydzień po tygodniu, a tak to bez ładu i składu, a w dodatku jeden raz z dubbingiem, a inny z lektorem...

użytkownik usunięty
Peeves

dokładnie
ale widocznie się nie dogadali

Szkoda

użytkownik usunięty
LordVader345

no tak ale to chyba nie chodzi o dogadanie tylko kasę ! kasa kasa kasa

Tu chodzi o ludzi którzy chcą takie maratony.

użytkownik usunięty
LordVader345

też prawda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones