PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804508}
6,6 221
ocen
6,6 10 1 221
Ittefaq
powrót do forum filmu Ittefaq

Trafiłem już wcześniej na informację o tym filmie, ale go nie oglądałem, myśląc stereotypowo, że to pewnie indyjskie kino z musicalowymi wstawkami i jakimś romansem na pół filmu. Jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem konkretnie zrobiony dreszczowiec. Ten film spokojnie mógłby powstać w Europie albo w USA. Fabuła cały czas kręci się wokół zagadki. Twórcy ładnie dodają nowe elementy układanki, trzymając widza stale w napięciu. Dodatkowo całość jest zwieńczona świetnym zakończeniem. Zdecydowanie warto obejrzeć.

wenght

z racji tego, że jestem otwarty na wszystko, kiedyś wpadłem na pomysł by poszukać jakiegoś filmu z indii w koncu bollywood jest tak wielkie, że na pewno trafi sie jakis film w torym nie spiewaja, prawda? Trafiłem na film Neerja, który na trailerach zapowiadał się zacnie, komentarze też były super. Pierwsza scena i już 5 minut śpiewania, ale dałem szansę i większego kupsona w życiu nie widziałem. Także trzymam za słowo, moje kolejne podejście za kino z Indii, zdam relacje potem xD

balldur

I jak ?

ocenił(a) film na 7
wenght

Zgadzam się z komentarzem, ale częściowo. Jak na bollywood/Indie to mocna i fajna produkcja dla Europejczyka. Nie znoszę tych śpiewanych wstawek, a tu nie ma ani jednej, film jest dobrze wyreżyserowany, ciekawa historia i role. Nie uważam, że jest to fabuła i film poziomem choćby zbliżonym do Contratiempo, ale są podjęte próby zbliżenia się do niego, jest naprawdę solidnym filmem i polecam obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones