PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846160}
6,2 5 202
oceny
6,2 10 1 5202
5,8 8
ocen krytyków
Jackass Forever
powrót do forum filmu Jackass Forever

PREMIERA W POLSCE

ocenił(a) film na 7

Od ostatniej premiery Jackassa minęło 12 lat, filmy te cieszą się sławą na całym świecie. Od 12 lat grono fanów powiększyło się. O produkcji Jackass Forever jesteśmy świadomi od dwóch lat i od tego czasu marzyliśmy, aby zobaczyć go znów na wielkim ekranie.
Polsko po raz kolejny mnie zawiodłaś...

ocenił(a) film na 8
RexiRoxi

No strasznie słabo :(

RexiRoxi

Ale co, TVP miało to wyemitować czy jak? Że Cię "Polska zawiodła"?

ocenił(a) film na 7
x_Santriel_x

„Wielki ekran” rozumie się przeważnie przez seans w kinie XD

RexiRoxi

wielka szkoda , może nawet razem byśmy poszli na seans....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Dawid_11

cały czas sprawdzam i widzę tylko takie nagrywane kamerką:(

ocenił(a) film na 8
RexiRoxi

nie prawda. Napisz na priv

ocenił(a) film na 3
RexiRoxi

Nie ma czego żałować. Najgorsza część ze wszystkich. Wszyscy się postarzeli (niektórzy bardziej niż pozostali), żarty wymuszone, na siłę gdzie kiedyś było to bardziej autentyczne. Co jeszcze pasowało 20-30 latkom to już wygląda dziwnie w wykonaniu 50-letnich facetów. Oczywiście fani, zwłaszcza za oceanem wystawiają wysokie oceny z sentymentu a i pewnie też dlatego, że mają bardzo niskie wymagania co do rozrywki. Niestety zawiodłem się na tej części

ocenił(a) film na 3
RexiRoxi

Nie ma czego żałować. Rozczarowująco słaby filmy, najsłabsza część ze wszystkich i mówię to jako ktoś, kto oglądał wszystkie filmy. Co jeszcze pasowało 20,30 latkom to wygląda dziwnie w wydaniu 50 latków na których czas odcisnął swoje piętno. Bardzo mało śmiesznych żartów a te co były to sprawiały wrażenie robionych na siłę w porównaniu do wcześniejszych filmów. Oczywiście, fani serii zwłaszcza za oceanem dają wysokie oceny za sam fakt, że to Jackass (średnia 7.2 na IMDB dla tak słabego filmu to jest największy żart). Ci ludzie mają jak widać bardzo niskie wymagania co do rozrywki i śmieszą ich nawet wymuszone żarty

RexiRoxi

Dziewczyno, jak Ty mnie teraz zaimponowałaś tym manifesto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones