PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7299}

Jaja

Les valseuses
6,6 239
ocen
6,6 10 1 239
7,4 5
ocen krytyków
Jaja
powrót do forum filmu Jaja

Żenujący. Obrzydliwy. Głupi. Bezwartościowy. Antypatyczny. Nabrałem ochoty obsikać reżysera i wypróżnić się na scenarzystę. Nie, nie jestem z tego dumny.

Dla miłośników policzkowania i gwałcenia kobiet, molestowania matek z niemowlęciem przy piersi, rozdziewiczania szesnastoletnich dziewcząt, wąchania sromów oraz damskich majteczek i samobójstw popełnianych poprzez strzał w waginę.

Smacznego.

Tak, widziałem mnóstwo filmów, gdzie były pokazane dużo gorsze rzeczy. Ale tamte filmy miały scenariusze. O coś w nich chodziło. Pokazanie okropieństw miało czemuś służyć. Czemuś więcej niż ekranizacja chorych fantazji zboczonego scenarzysty.

To był chyba najbardziej obrzydliwy film, jaki w życiu widziałem.

Marac

Nie musisz się wysilać, dzielić moczu na dwóch. Scenarzysta i reżyser to jedna i ta sama osoba.

ocenił(a) film na 1
Shadow_dawnego_ggggggg

I tak i nie - scenarzystów podanych jest dwóch.

Marac

A szkoda, szkoda, bo już chciałem ci zaśpiewać, że wystarczy włączyć telewizor. A wtedy:
Codziennie nowi goście w domu (Depardieu i Dewaere ze swoimi ,,Jajami"), Nie musisz się ubierać, Nie musisz drzwi otwierać komuś. Nie musisz przyporka otwierać i zamykać otwierać i znów to samo (podwójnie). To ja to dla Ciebie gra Twoje Radio. To ja to dla Ciebie gra Twoje Radio. Nigdzie się nie ruszaj,To dla zdrowia niebezpieczne zbyt! Wleję Ci do uszu rozkosz taką,Jakiej nie znał nikt. Depardieu i Dewaere policzkują i gwałcą kobiety, molestują matki z niemowlęciem przy piersi, rozdziewiczają szesnastoletnie dziewcząt, wąchają sromy oraz damskie majteczki. Tak, to rozkosz jakiej nie znał nikt. Znają ją tylko ci co oglądali ,,Jaja". ♪♪♪♪♪♪
Smacznego.

Marac

Oni znów są aktywni:
https://fakty.interia.pl/opolskie/news-kluczbork-okradali-sklepy-jubilerskie-pol icja-publikuje-wize,nId,2779523

ocenił(a) film na 1
Shadow_dawnego_ggggggg

Hahaha! Wygrałeś. :-D
Tylko czy to na pewno Depardieu z tym drugim? Bo może to reżyser "Jaj" ze scenarzystą?

Marac

Brzmi zachęcającą :)

ocenił(a) film na 1
PIXA_GOD

Baw się dobrze. Być może na to zasłużyłeś.

Marac

kolejny facet co polknal kij od miotly.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones