PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624603}
4,5 4 285
ocen
4,5 10 1 4285
Jak nie dać się przelecieć diabłu
powrót do forum filmu Jak nie dać się przelecieć diabłu

Bardzo fajny

ocenił(a) film na 7

Czy dziwi mnie niska nota? Nie. Trudno bowiem się spodziewać żeby w naszym do granic możliwości zindoktrynowanym przez kościół społeczeństwie, taki scenariusz nie został totalnie potępiony i uznany za obrazę uczuć religijnych. Mnie natomiast film bawi niemal non stop i wcale nie wydaje mi się głupi, natomiast głupia wydaje mi się obśmiana przez film ślepa wiara w coś tak idiotycznego jak chrześcijańskie gusła. Ode mnie mocne 7 chociaż bardziej odpowiednia powinna chyba być ósemka.

zombi248

. Trudno bowiem się spodziewać żeby w naszym do granic możliwości zindoktrynowanym przez kościół społeczeństwie, taki scenariusz nie został totalnie potępiony i uznany za obrazę uczuć religijnych. - Film skupia się na osobie diabła który jest ukazany w obrazoburczy nie mniej znając w jakim stosunek ma jak to nazwałeś w naszym do granic możliwości zindoktrynowanym przez kościół społeczeństwie ocena powinna być wysoka, sam film wyłączyłem po 10 minutach szkoda mi czasu na film który wiem że ocenie jako produkcje gdzie przekleństwa padają praktycznie co scenę nie bawi mnie tego typu poziom humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones