PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624603}
4,5 4 285
ocen
4,5 10 1 4285
Jak nie dać się przelecieć diabłu
powrót do forum filmu Jak nie dać się przelecieć diabłu

Pomysł ciekawy i oryginalny jak dla mnie i spodobało mi sie to.
Mimo tego że na dobra sprawę można stwierdzić że film obraża religie chrześcijańską.
Ale nie ważne. Pierwsza połowa bardzo fajna (oryginalna, smieszna) - ode mne Duży Plus, ale potem film słabnie troche, a już moment kulminacyjny - czyli ostateczna walka jest słabo i głupio zrealizowana i o to mam pretensje. Uszło powietrze z balona. Szkoda troche.
Lindsey i jej chłopak - fajni. Inne postacie też , szczególnie Bestia. Bóg jako azjata--bezbarwny, nijaki - kiepsko wymyslili te postać.
Zombiaki które palą maryche - super. Ale jak dla mnie druga połowa filmu to troche zmarnowanie potencjału i chyba dlatego widz szybko zapomni o tym filmie.

ocenił(a) film na 5
maciek79

Mam dokładnie te same przemyślenia co Ty. Zaczynało się ciekawie i było śmiesznie... ale zepsuli :c

Katechi

o :)
miło, że masz podobne odczucie. Jak ogladam takie filmy to chce być scenarzystą który bedzie robił covery filmów : weźmie z nich to co fajne , głupie odrzuci, dopisze ciekawszą reszte i może wyjdzie z tego fajowy film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones