PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837773}
5,0 14 839
ocen
5,0 10 1 14839
2,1 11
ocen krytyków
Jak poślubić milionera
powrót do forum filmu Jak poślubić milionera?

Łap wiatr w żagle! Nie poddawaj się! Głowa do góry! Żyj z całych sił! I wiele wiele innych utartych sloganów słyszymy każdego dnia. A przynajmniej raz na jakiś czas. Wszystkie zwykle sprowadzają się do tego, żeby podążać za marzeniami. Żeby nie bać się ich spełniać i swoją drogą, nie są to wcale złe życiowe wytyczne…

Jednak co, jeśli mamy w życiu kilka marzeń, które delikatnie się ze sobą kłócą? Nie wszystkie pragnienia grają przecież do jednej bramki… Na przykład chęć zdobycia bogactwa może kolidować z pragnieniem znalezienia prawdziwej miłości. To wcale nie taka rzadka sytuacja ;)

Czasem robi się jeszcze trudniej. Chociażby w sytuacji, gdy musimy stawiać cudze dobro ponad swoim własnym. Takie decyzje to codzienność samotnych matek, dla których los ich dziecka jest rzeczą najważniejszą na świecie. Taka też jest główna bohaterka filmu, Alicja (Małgorzata Socha), która musi podjąć kilka niełatwych decyzji.

Miłość, pieniądze, ciepło, szczęście, kariera, święty spokój… wszystkie wydają się potrzebne, a to i tak nie wszystkie, których sobie życzymy. Jednak wybrać możemy tylko część z nich. Jak żyć? - chciałoby się zapytać. Może tak, jak podpowiada film, czyli w zgodzie z samym sobą!

Z tej na pozór „zwykłej komedyjki” możemy wyciągnąć ważną życiową lekcję. Oczywiście jeżeli tylko chcemy znaleźć odpowiedź na pytanie, które z marzeń jest dla nas naprawdę najważniejsze ;)

MonKrupa

Ładnie powiedziane! Ten film wbrew pozorm nie jest pustą komedyjką, to ważne by w życiu umieć uwierzyć w siebie i kierować się sercem.

MonKrupa

no chętnie obejrze, początkowo socha mnie nie rpzekonywała

MonKrupa

To naprawdę brzmi zachęcająco ;) ważne, żeby przemycać w filmie ważne treści.

MonKrupa

Wow, nie spodziewałam się takich przemyśleń po komedii romantycznej, ale to tylko na plus. Super, że nie jest to kolejna pusta produkcja, tylko faktycznie coś wnosi ;)

bettiM

ja właśnie też nie. Wyglądało na to, że będzie kolejna typowa polska komedyjka. Totalne zaskoczenie, na prawdę warto się przejść do kina. Socha zagrała genialnie!

Magden0007

No fajna z niej mama, była w tym przekinująca

MonKrupa

Nam oglądało się bardzo fajnie, odprężający film, przyjemny dla oka i fajnie, że Małgosie Sochę umieścili w głównej roli, bo jest naprawde super.

MonKrupa

Los może nam się odmienić w każdej chwili dlatego nie wolno się poddawać tylko robić swoje! Film zdecydowanie podnosi na duchu. Fajniutka romantyczna komedia z super happy endem <3

MonKrupa

Film z niesamowitym przesłaniem. Zapracowana matka z 10 letnim synem też ma prawo do odnalezienia swojego szczęścia. Wcale nie trzeba mieć willi z basenem, by przyciągnąć do siebie fajnego faceta ;)

Magden0007

obyś miała rację, ja to czekam na taką miłość co zignoruje to, że mieszkam w slamsach xD film na pewno pobudza wyobraźnie :D

MonKrupa

Marzenia się spełniają!!! Bardzo sympatyczny film. Przesłanie też faktycznie fajne. Dobrze wydane pieniądze na bilet do kina

MonKrupa

You're right and remember that faint heart never won fair lady and you must follow your dreams and never give up or despair of better life:-)

MonKrupa

Ładnie napisane i trudno się z tym nie zgodzić. Czasem te na pozór lekkie i proste historie, takie właśnie fajniutkie :) mają w sobie dużo więcej przekazu i mądrości niż jakieś kino zaangażowane.

Tola101

Trzeba marzyć. Bez marzeń byłoby smutno, szaro i depresyjnie. Komedie romantyczne bardzo w tym pomagają dlatego je uwielbiam :) A ta bardzo mi się podobała :)

pumeksx

Otóż to! W samo sedno pumeksx :) Oby jak najwięcej powodów do uśmiechu :)

ocenił(a) film na 10
MonKrupa

Film ma na prawdę bardzo dobre przesłanie. Pokazuje, ze faktycznie "chcieć" to "móc". I nie należy wstydzić się prosić o pomoc! Nie każdy jest w stanie poradzić sobie samemu w niektórych sytuacjach. Cudownie wykorzystany temat psychologii i coachingu!

MonKrupa

Warto podążać za swymi marzeniami,nigdy się nie poddawać bo chcieć to móc i do odważnych świat należy:-)

ocenił(a) film na 5
MonKrupa

Film pomimo iż był nie jest arcydziełem miał kilka fajnych przesłań i za to plus.

ocenił(a) film na 3
MonKrupa

Idealna komedia do obejrzenia z dziewczyną ;)

MonKrupa

Do odważnych świat należy i o tym nie wolno zapominać! Bravo, że film daje taką pointe ;)

MonKrupa

Nie spodziewałem się głębszego przesłania w komedii romantycznej, a tu proszę.. można się jeszcze i pozytywnie zaskoczyć ;)

MonKrupa

ty jesteś na prochach ? czy oplacona przez soche ?

użytkownik usunięty
MonKrupa

Przecież ten film nie ma żadnego przesłania. Poza tym główni bohaterzy zabawiają się ludźmi i rozstawiają ich jak pionki. Przykro na to patrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones