PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6531}
7,9 278 713
ocen
7,9 10 1 278713
7,4 18
ocen krytyków
Jak rozpętałem drugą wojnę światową
powrót do forum filmu Jak rozpętałem drugą wojnę światową

będzie

ocenił(a) film na 10

22 i 29 maja Jak rozpętałem II wojnę światową o 21:45 na TVP2 szkoda że tak późno , chyba nie dotrwam do tej godziny, a ja kocham ten film.

ocenił(a) film na 8
kinomanka_13

w środę po 21:00 a w niedzielę po 14:00 będzie powtórka,w następnych dwóch tygodniach tak samo.

kinomanka_13

Taa 21 45. O tej godzinie to wszystkie impry się kończą jak ty byś to przetrwał

IronMovies

niektórzy muszą do roboty rano wstać

IronMovies

wyluzuj Iron'sie. dla mnie godziny noxne to nie problem na robienie czegoś, tak. jednak nie każdy przecież musi wielbić nocne pory i fakt, że dla kogos 21.45 w typgdniu (w ogóle) to późna godzina, to nie powòd by go hejtować od razu i mieć problem, że inaczej postrzega czas w sensie fizycznym. poza tym można pamiętać z łaski swej, że to że tqk uważa może mieć różne paradygmaty. nie każdy lubi, chce, ma możliwość zarywania nocy, po pracy i nie zapominając o swoistych przyjemnościach. ogarnij się z takimi ad personami, kompletnie bez podstawnymi

kinomanka_13

Sorka za wypowiedź obraźliwą troche :( po prostu takie rzeczy wygaduję będąc nie wyspany

ocenił(a) film na 8
kinomanka_13

Leci na dwójce i to w dodatku czarno-białe :> Jakiś czas temu jak puszczali ten film to jakoś tak dziwnie było - jedna część kolorowa następna czarno-biała. Chleją w tej publicznej na potęgę :P..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones