PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6533}
7,4 5 551
ocen
7,4 10 1 5551
7,0 3
oceny krytyków
Jak to się robi
powrót do forum filmu Jak to się robi

Może ktoś wie, jaka jest obecna nazwa tego ośrodka?

ocenił(a) film na 10
cedwa

To Moszczeniczanka na ul.Kościeliskiej.
Od tamtego czasu wiele sie zmieniło, ale nie wszystko !
Zapraszam :)
www.moszczeniczanka.com.pl

użytkownik usunięty
abc124

Byłem tam 13 lat temu;)trochę się zmieniło,dobudowali część pensjonatu ale stołówka była wtedy identyczna jak ta w filmie!jest lustro i te dzwoneczki w które dzwonił Maklakiewicz!:),jedna kucharka która tam pracowała mówiła ,że jako młoda dziewczyna pomagała wtedy mamie na kuchni i pamięta ,że kręcili tam jakiś film;)..co ciekawe ówczesny właściciel czy też ludzie tam pracujący kiedy ich pytałem czy wiedzą jaki film tam kręcono nie mieli zielonego pojęcia(!!!)a podobno wiele lat tam pracowali;)...jedno jest pewne te 13 lat temu zjechałem cały Zakopiec ,wypytywałem wszędzie gdzie się tylko dało o tę chałupę by ją znaleźć ,nikt nie wiedział(!), w końcu powiedział mi to jakiś GOPR-owiec a tylko dlatego ,że parę dni wcześniej widział ten film w TV i grał tam jego jakiś stryj...dzisiaj dzięki powszechności internetu ,łatwiej takie miejsca namierzyć;)ale wtedy nawet najstarsi górale nie pamiętali;)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones