PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146002}

Jak w niebie

Så som i himmelen
7,7 6 550
ocen
7,7 10 1 6550
Jak w niebie
powrót do forum filmu Jak w niebie

Nie jestem wielkim fanem "happyendów" i nie liczyłem na jedno, ale owe zakończenie tej historii wydało mi się zupełnie niepotrzebne i wymuszone. Każdy wątek filmu, każda postać zostały zamknięte/spełnione, łącznie z głównym bohaterem. Nic nie trzeba było już dodawać czy przekręcać, życie wszystkich bohaterów mogło spokojnie popłynąć dalej swoim rytmem. Ale nie, 'musiał' być ten końcowy emocjonalny kopniak, głupie wyciskanie łez na siłę. Wielki finał z anielskim zawodzeniem i dogorywającym w kiblu kompozytorem. Czułem, że tak się to cholera skończy. Im bliżej końca filmu było i im bardziej czułem, że film skończy się śmiercią głównego bohatera to aż mnie kvrwica brała. Wielki wkvrw, że taki fajny film zrujnuje się idiotyczną końcówką. Miałem nadzieję, że jednak może nie... AleI tak też się stało. ŚMIERĆ nieunikniona. I za samą końcówkę odjąłem 2 punkty w ocenie.

ocenił(a) film na 9
El_Orrance

Masz w sumie poniekąd rację, ale dla mnie to zakonczenie pokazało to, o czym mówił główny bohater jak opowiadał historię sprzed laty, że bez dyrygenta i prowadzącego chór musiał sobie poradzić i stanąć na wysokości zadania. Oni tego dokonali właśnie na końcu filmu, w końcu zrobili to sami, bo główny bohater bardzo im pomagał nie tylko w tworzeniu sztuki, ale także w wychodzeniu ze schematów życiowych. Dlatego dla mnie to zakonczenie było bardzo trafione

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones