PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175197}

Jak w niebie

Just Like Heaven
6,9 68 680
ocen
6,9 10 1 68680
6,0 7
ocen krytyków
Jak w niebie
powrót do forum filmu Jak w niebie

książka

ocenił(a) film na 7

Kurde właśnie miałam pytać jaki tytuł ma ta książka, bo czytałam ją jakieś 3 lata temu i nie mogę sobię przypomnieć a wy tu piszecie, że ich jest kilka :/
Film niedługo zobaczę, ale nie spodziewam sie na wiele :/

Mam jeszcze jedno pytanie, bo może akurat ktoś zwas interesuje się tego typu książką. Czytałam kiedyś książkę,której tytułu tez nie pamietam. Tak to jest, jak się tye czyta :P ..była trochę w klimacie tej, o której tu mowa. Facet miał jakąś wadę, chorobę i przenosił się w czasoprzestrzeni. Któregoś razu przeniósł się na jakąś łakę, a której ujrzał dziewczynkę. Po latach spotkał ją w normalnej rzeczywistości i rozpoznał ją, okazało się, ze w tym właściwym wymiarze czasowym są rówieśnikami. Zostają parą. On przenosi sie zawsze. kiedy przeżywa głębokie emocję....np. cudowny seks :P :P...w każdym razie REWELACJA. Pamiętam, ze na odwrocie książki było napisane, ze prawa do ekranizacji wykupili Brad Pitt i Jennifer A... nie wiem, jak to teraz, kiedy Brad jest z Angeliną... Ale ksiązka super..może ktoś kojarzy tytuł i wie, czy został zekranizowany. Z góry dzieki. :) Dominika



przeglos

Audrey Niffenegger "miłość ponad czasem" (tytuł oryginału: the time traveler's wife)

ocenił(a) film na 7
beti

dzięki!!!!!!!!!!!!!! :)
to bd idealny prezent dla mojej przyjaciółki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones