Just Like Heaven

1 godz. 35 min.
6,9 67 778
ocen
6,9 10 67778
7 501
chce zobaczyć
6,2 5
ocen krytyków
{"rate":6.2,"count":5}
{"type":"film","id":175197,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Just+Like+Heaven-2005-175197/tv","text":"W TV"}]}

Dawid (Mark Ruffalo) mieszka sam w San Francisco. Zupełnie niespodziewanie zjawia się w jego apartamencie Elizabeth (Reese Witherspoon). Dziewczyna twierdzi, że mieszkanie należy do niej. Kiedy David próbuje jej wytłumaczyć, że to wielkie nieporozumienie dziewczyna znika. Ale.. niedługo się pojawia i znów znika. Kim ona jest? Czy jest duchem - tego oboje nie wiedzą i będą razem próbować wyjaśnić tę zagadkę.

Xzar
opis użytkownika

David (Mark Ruffalo), projektant ogrodów, po śmierci swojej żony traci chęć do życia. Coraz częściej zagląda do kieliszka i całe dnie spędza wylegując się na kanapie. Pewnego dnia w jego domu pojawia się Elizabeth (Reese Witherspoon), lekarka ze szpitala w San Francisco. Po jakimś czasie mężczyzna zdaje sobie sprawę, że nowa lokatorka nie jest postacią materialną. To duch kobiety, która kiedyś mieszkała w jego domu. David za wszelką cenę stara się pozbyć niechcianego gościa. Nie zdaje sobie sprawy, że między nim a Elizabeth rodzi się uczucie...

tyna0123
opis użytkownika

Dawid mieszka sam w San Francisco. Pewnego razu pojawia się młoda dziewczyna i mówi, że mieszkanie należy do niej, kiedy David próbuje wyjaśnić sytuację - dziewczyna znika. Za jakiś czas znów się pojawia, po czym odchodzi. Gdy za często go odwiedza, David postanawia wymienić zamki w drzwiach, gdy to nie daje żadnego efektu David dochodzi do wniosku ze dziewczyna jest duchem, ale ona za ducha się nie uważa. Razem postanawiają rozwikłać tę zagadkę. I jak to bywa w romantycznych filmach - oboje się w sobie zakochują.

Blue_Angel
opis użytkownika

Elisabeth jest bardzo zapracowanym lekarzem, dbającym o dobro pacjenta, walczącą o etat w jednym z większych szpitali w San Fransisco. Gdy jej przełożony po ponad dobie nieustającej pracy każe jej iść do domu, wychodzi ze szpitala, ładnie ubrana, bo po raz pierwszy od dawna ma mieć randkę (zorganizowaną przez jej siostrę), jednak w drodze coś ją zatrzymuje... David (Mark Ruffalo) już dwa lata żyje sam, jednak nie może zapomnieć kobiety, którą stracił. Stał się outsiderem i, chcąc zmienić swoje życie, postanawia przeprowadzić się, jednak żadne mieszkanie mu nie odpowiada. W końcu znajduje dla siebie świetne mieszkanie. Nagle jednak okazuje się, że zajmuje je pewna kobieta. Z początku działają sobie na nerwy, po pewnym czasie chce ją zobaczyć znowu... okazuje się, że tylko on może ją zobaczyć. Dziewczyna jest w śpiączce, jej siostra ma podjąć decyzję, czy nadal ją podtrzymywać przy życiu, a Mark musi ją przekonać, że ona wciąż ma szansę na powrót do życia...

Sufragione
opis użytkownika

Elizabeth jest młodą i dobrze zapowiadającą się lekarką, ma jednak jeden poważny problem, za dużo czsu poświęca swojej pracy. Pewnego wieczoru, kiedy wracała ze szpitala do domu wjechała swoim autem pod ciężarówkę i w stanie śpiączki trafiła do szpitala, w którym pracowała. 3 miesiące po tym zdarzeniu poznajemy Davida, który szuka mieszkania w San Francisko. Całkiem przez przypadek znajduje interesującą go ofertę. Wprowadza się do nowego mieszkania i ku swojemu zdziwieniu okazuje się, że nie jest jego jedynym lokatorem. W mieszkaniu, nie wiadomo skąd pojawia się... Elizabeth, która powinna leżeć w szpitalnym łóżku. Okazuje się, że dziewczyna nadal jest w śpiączce, a jej duch z niewyjaśnionych przyczyn przebywa w swoim byłym apartamencie.

MrShog
opis użytkownika

Elizabeth jest zapracowaną lekarką. W czasie powrotu z pracy przydarza się jej wypadek i zapada w śpiączkę.
David jest projektantem ogrodów, któremu 2 lata temu zmarła żona. Wprowadza się on do mieszkania, w którym po pewnym czasie zaczyna pojawiać się tajemnicza kobieta. David szybko zrozumiał, że to duch poprzedniego lokatora. Postanawia się go pozbyć na najróżniejsze sposoby, ale bez skutku. Ów duch prosi Davida o pomoc w ustaleniu, kim była. W czasie ustalania kim jest owy duch David zakochuje się.

Adek666
opis użytkownika

Elizabeth (Reese Witherspoon) całe swoje życie poświęca pracy. Marzy o posadzie w szpitalu i cały swój czas poświęca na realizację tego celu. Sądzi, że ma jeszcze czas, żeby poznać chłopaka, zakochać się i założyć rodzinę. Jednak nagle okazuje się, że może nie być żadnej przyszłości. Elizabeth ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę. Jednak jej duch wraca do normalnego życia i próbuje odnaleźć się w rzeczywistości. Okazuje się, że mieszkanie dziewczyny jest już zajęte. Wynajmuje je młody wdowiec, David (Mark Ruffalo). Początkowo nie może pogodzić się z obecnością ducha w swoim życiu. W końcu jednak postanawia pomóc Elizabeth... i zakochuje się w niej. Wkrótce okazuje się, że siostra Elizabeth postanawia odłączyć urządzenia, które podtrzymują dziewczynę przy życiu. Dla Davida i ducha Elizabeth oznacza to wyścig z czasem...

Miss_Fantasia
opis użytkownika

"Jak w niebie" to niezwykle romantyczna komedia z utalentowaną Reese Witherspoon. Kiedy Davis (Mark Ruffalo) wynajmuje nowe mieszkanie, pragnie tylko spokoju i samotności. Wtedy pojawia się Elizabeth (Reese Witherspoon), oświadczając, że to jest jej mieszkanie, po czym na oczach zaskoczonego Davisa... znika. On wierzy, że ma do czynienia z duchem. Ona natomiast jest pewna, że nadal żyje. Razem próbują odkryć tajemnicę z jej przeszłości, a znajomość powoli przeradza się w nieziemski romans.

Ten przezabawny film, w którym zobaczycie także Jona Hedera, został uznany przez krytyków za "Jedną z najlepszych komedii romantycznych, jaka zawędrowała na ekrany od wielu lat" (JP Sarni, Sirius Satellite Radio).

opis dystrybutora dvd