PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338798}
4,6 9 983
oceny
4,6 10 1 9983
Jak złamać 10 przykazań
powrót do forum filmu Jak złamać 10 przykazań

arcydzieło

ocenił(a) film na 9

10 za scenariusz
10 za grę
10 za reżyserię
10 za muzykę
10 za pomysł

ocenił(a) film na 7
luke_rogowski

No może nie aż tak, ale komedia bardzo dobra :D

ocenił(a) film na 1
luke_rogowski

Scenariusz 1
gra 5
reżyseria 5
muzyka 4
pomysł 1
Plusy (+) tomografy (scena) i czarny humor
Minusy(-) Zakończenie , brak składni, miejscami bardzo żałosny poziom groteski

ocenił(a) film na 1
luke_rogowski

luke ty chyba sobie żartujesz? Dla ciebie ten film to arcydzieło, dla mnie jest to 5 milionów dolarów spalonych w kominku pon nazwą "Jak złamać 10 przykazań", tyle podobno kosztował film.

luke_rogowski

no co ty troche cie ponioslo jedynie pomysl jest super i mial potencjal ale go zmanrnowano ale zreszta to juz ktos napisal przede mna kilka historyjek niezlych kilka do przyjecia ale wiekszosc slaba nie bede ocenial zeby nie zanizac ale szkoda ze niewykorzystali takiego potencjalu bo jak dla mnie to temat nr 1 w kontekscie naszej zaklamanej spolecznosci kosciola katolickiego

ocenił(a) film na 1
luke_rogowski

Beznadzieja jakich mało. Nieudana próba stworzenia amerykańskiej komedii a'la "Cyrk Monty Pythona". Zero ładu i składu i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że prawie wcale nie śmieszy : | Strata kasy i strata (mojego) czasu...

ocenił(a) film na 10
pinokkkio

Pokaż mi ład i skład u Monty Pythona to zaczniemy rozmawiać!!! :P

ocenił(a) film na 10
luke_rogowski

Witam! Mam dokładnie takie same odczucia! Dodałbym jeszcze 10 za zdjęcia, ponieważ praca kamery również jest na najwyższym poziomie. Trochę żal mi ludzi, którzy nie potrafią przełamać swoich barier psychicznych i dostrzec w tym filmie to, co dostrzegają jego najwięksi fani. Ale podobnie jak kawior czy trufle - nie jest to dla wszystkich.

ocenił(a) film na 1
czakers

widocznie kawior i trufle nie są dla ciebie - film jest totalną stratą czasu dla widzów, a tym bardziej aktorów, reżysera, scenarzysty i wszystkich,którzy przy nim pracowali. dziekuje, dobranoc.

użytkownik usunięty
perpetual

Nie bardzo widze, co mialoby byc strata czasu poszczegolnych postaci, wymienianych przez Ciebie: aktorzy - zagrali idealnie, rezyser - mysle, ze jest zadowolony z przeniesienia swojego pomyslu na plan i finalnego efektu, scenariusz - zgadza sie, niezbyt mainstreamowy, nie do konca american-pie'owy (ale to akurat zaleta, przynajmniej dla fanow tego obrazu), za to wybuchajacy co krok absurdalnymi historiami, ktore bynajmniej nie sa pozbawione sensu (mozna by sie spierac o jakies terminy, np. hiperbola, ale to bylaby strata czasu wlasnie), za to smieszy ludzi, ktorzy maja nieco odmienne od ogolu poczucie humoru (rozumiem, ze moze kogos do zywego dotknac historia zaszycia w brzuchu pacjentki, a w konsekwencji spowodowanie jej smierci, nozyczek chirurgicznych przez lekarza DLA ZARTU) i daleko bardziej posuniety dystans wobec otaczajacej ich rzeczywistosci.

użytkownik usunięty
luke_rogowski

zgadzam sie w 100%
Film jest zajebisty!

użytkownik usunięty
luke_rogowski

Społeczność filmwebu to jakiś żart, skoro oceniła ten film na niecałe 5 gwiazdek. Ten film to jedna z najlepszych komedii jakie w życiu widziałem.

ocenił(a) film na 2

Społeczność filmwebu to jakiś żart, skoro oceniła ten film aż na 5 gwiazdek. Ten film to jedna z najgorszych komedii jakie w życiu widziałem.

mtybursky

Dokładnie.Ja nawet wiedząc, że to jest komedia starałem się śmiać i niestety nie wyszło.Jedyny plus to aktorzy i pomysł, a wykonanie strasznie słabe.3/10.

ocenił(a) film na 8
David_Haye

A ja mam ciężką bekę z Davida Haye jak i cały bokserski świat.

CichyMorderca

Z całym szacunkiem, ale świat śmieje się przede wszystkim z Derecka Chisory...

ocenił(a) film na 8
David_Haye

Z małego paluszka Davida też dobra beka była i jest.

ocenił(a) film na 10

+ 10 do szacunku dla markeba

luke_rogowski

Czyli 10 za wszystkie czynniki, a ocena ostateczna to 9. Super matematyka.

ocenił(a) film na 2
luke_rogowski

To co w takim razie sprawiło, iż ostatecznie ocenka 9/10?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones