PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32004}

Jak zdobyto Dziki Zachód

How the West Was Won
7,1 4 026
ocen
7,1 10 1 4026
5,6 5
ocen krytyków
Jak zdobyto Dziki Zachód
powrót do forum filmu Jak zdobyto Dziki Zachód

Jak wyżej nie piszę wcale, że jest zły, tylko po prostu, że jest co najmniej dobry. Obsada naprawdę
wyśmienita (Stewart, Peck, Fonda, Wayne), ciekawe historie, świetne zdjęcia, jednak film moim
zdaniem po prostu ten film momentami się dłuży, a poza tym trochę nudny. Do arcydzieła jednak mu
daleko 7/10.

użytkownik usunięty

Wydaje mi się, że jesteś jeszcze trochę za młody na ten film. Ja 3 lata temu oceniłem ten film 7/10, ale obejrzałem go w tym roku i uważam go teraz za western wszech czasów
.

ocenił(a) film na 8

Nie jest to najlepszy western jaki widziałem, ale rzeczywiście jest OK

ocenił(a) film na 8

Racja. To nie jest arcydzieło. Ale jest to kwintesencja gatunku jakim był western. Jego apoteoza. Jest w nim po trochu wszystko, o czym opowiadają wszystkie inne westerny. Dziki Zachód. Pionierzy. Indianie. Walka o byt i szczęście. No i pokrótce powiedziano dlaczego Stany są tym czym są.
Obejrzałem go dziś po raz 4ty albo 5ty. Nadal jest to jeden z moich ulubionych westernów od czasów dzieciństwa. I choć ma swoje mniejsze lub większe wady, jest bardzo ważny. Myślę, że nie tylko dla mnie.

Człowieku,to jest EPOPEJA a nie typowy western,pojęcia zielonego nie
masz.

ocenił(a) film na 7
stefanszyderca

Coś w tym jest. Ten western w ciekawy sposób opowiedział historię rozwoju Stanów Zjednoczonych. Momentami się dłużył, ale ogólnie to dobre kino i warto go znać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones