PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 367
ocen
7,4 10 1 130367
5,4 31
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Fajny, ale..

ocenił(a) film na 8

1.Po co Siwiec. 2.Obrzydliwe niektóre sceny, myślę, że każdy się domyśla, które. Ble. Swietni aktorzy! Tylko po co dali tu Siwiec, skoro są dobrzy aktorzy a ona tylko pokazała tylek i jakieś chore wibratory? Tyle zdolnych aktorów. Zwłaszcza rola Tomasza Włoska. Ktoś wspomniał o nadużywaniu slow-motion. Racja. Oraz offtopic'u. W pełni się zgadzam, przez co właśnie niektórych rzeczy nie zrozumiałam i robił się bałagan. Natalia Szroeder zagrała wspaniałe. Jednak ten film uleci mi z głowy, klasyka zawsze pozostanie najlepsza. Cieszę się, że w tym filmie była odskocznia od smartfonów, już głowa boli od tego wiec fajnie się przenieść w starszy klimat.

ocenił(a) film na 4
alisama

A czemu te wibratory były "chore"?

Pisząc, że Siwiec pokazała tyłek masz na myśli tę marketingowo najbardziej eksploatowaną przez twórców scenę jak na fotelu pokazuje majtki z przodu czy jakąś inną/inne, w której faktycznie pokazuje tyłek?

ocenił(a) film na 8
taksidrajwer

bo to głupota ;)

nie.. Siwiec pokazała kiedyś tyłek w 2012 i tak się stała "celebrytką" :/

ocenił(a) film na 1
alisama

typowy film dla 8 latków gołe prostytutki (nie aktorki, bo żadna nie zgodziła by się na taką rolę) faceci, którzy na co dzień chodzą do kościola pare razy w tygodniu grają zakompleksionych gangsterów :( żenada. taki film powinien mieć 0/10

ocenił(a) film na 7
djdjdjdjddj

To 8-latkowie powinni oglądać nagie kobiety??
Która postać z obsady wystąpiła nago?

ocenił(a) film na 7
alisama

Które sceny były obrzydliwe??

ocenił(a) film na 7
alisama

O dziwo dala rade,do tej roli pasowala idealnie.

ocenił(a) film na 7
alisama

Siwiec zagrała milion razy lepiej niż to drugie beztalencie. Szreder zepsuła cały film, dawno nie czułam takiego niesmaku.

ocenił(a) film na 8
Dana_M

Jak możesz tak pisać? Natalia jest osoba skromna i nie jest beztalenciem. Ja nie rozumiem, jak można brać Siwiec do filmu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
alisama

Może chodziło o pokazanie właśnie tej obrzydliwej strony życia gangsterów. Takie życie niszczy ludzi. Przez jakiś czas są pieniądze i dobra zabawa, ale na ogół gangsterzy źle kończą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones