Przecież to film dokumentalny o błaznach z madrytu :)

perez idealnie pokazany i nawet płaczący ronaldo na końcu :) do tego to ustawianie meczu :D w sumie do farselony tez by sporo pasowało :D

4
 • dlaczego płaczący ronaldo? zawsze mnie interesowało dlaczego jest tak postrzegany przez niektórych...

  Gość jest pier*dolonym tytanem pracy. Doszedł do absolutnego topu światowego bez pomocy i wpychania się gdziekolwiek na siłe i już jest legendą swoich czasów. za 20 lat będą wspominali wybitnych i będzie tam pele, maradona, van bastan kilku innych, messi i właśnie ronaldo. Jest regularnie najczęściej faulowany. W 90% meczach w jakich występuje jest najczęściej faulowanym piłkarzem (zerknij sobie na statystyki) a pomimo to baaaardzo rzadko symuluje i nurkuje (i się nie ma co obrażać na to bo to nurkowanie i wymuszanie faulów jest elementem gry i 95% zawodników tak gra - komentatorzy nazywają to boiskowym cfaniactwem)

  gość jest je*banym cyborgiem - w każdym klubie w jakim był mówią o nim że zostaje po każdym treningu kiedy wszyscy już zawinęli do szatni.
  gość jest je*banym geniuszem piłki nożnej i talentem jaki trafia się ran na 50 lat
  razem z messim ronaldo mają najlepsze statystyki w HISTORII piłki nożnej (po 30< bramek w każdym sezonie przez 10 lat)

  ale przyjdzie polaczek i napisze płaczący ronaldo :-D

 • Historia polsko-niemiecka, wiele kontekstów, w większości o tym był film.

 • PRZEPOWIEDNIA???

  Anglia to kolebka piłki nożnej i tak jak filmowi jaskiniowcy przez wiele lat nie liczyła się w tym sporcie, aby w ostatnim sezonie UEFA powrócić z futbolowego niebytu zgarniając laury.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię