PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732812}
6,5 62 885
ocen
6,5 10 1 62885
5,4 14
ocen krytyków
Jason Bourne
powrót do forum filmu Jason Bourne

Gniot straszny. Sceny 2-3 sekundowe. Dialogi jak z komiksu. Treści brak. Aktorstwo kiepskie. Głowa boli od skaczącej kamery i krótkich scen jak w teledysku. Chciałem wyjść z sali po godzinie. Muzyka to trzy takty ży ży ży ży, żyy, żyy, żyy. Naprawdę nikt nie potrafi muzyki w USA do filmu stworzyć?
Ja nie rozumiem jak film mający taki budżet może mieć taki beznadziejny scenariusz. Wiele osób na sali podobnie jak ja co chwila za zegarek zerkała sprawdzając ile czasu do końca tej parodii filmu zostało. Mózg człowieka nie jest przystosowany do oglądania przez 2 godziny 2-3 sekundowych scen. Po prostu jest to drażniące. Operator kamery to wyraźnie idiota. Taki zabieg ma owszem sens ale od czasu do czasu aby podkreślić dynamikę sytuacji. Spartaczony film a część 1 była nawet porządna.

ocenił(a) film na 3
Piotrowski_pawel

Dokładnie tak. Pierwsza część była porządna, ale nie reżyserował jej Greengrass. Tu reżyser najwyraźniej poszedł w autoparodię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones