2 godz. 3 min.
6,5 60 454
oceny
6,5 10 60454
16 434
chce zobaczyć
5,3 10
ocen krytyków
{"rate":5.3,"count":10}
{"type":"film","id":732812,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jason+Bourne-2016-732812/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jason Bourne
  • Tak nudnej i bezpłciowej postaci to już dawno nie widziałem. Niestety ale jedyne co robi w tym filmie to stroi poważne miny i wygląda jakby się miała za chwilę rozpłakać.

• AutorAutor ocenił(a) ten film na: 6

Wezum Trudno się z tym zgodzić.
    To prawda, Heather Lee daleko do Pameli Landy (tak jak Alicii Vikander do Joan Allen), ale... takie jest nowe pokolenie.
    Nowe pokolenie 30-latków nie wygląda jak Harrison Ford, Mel Gibson, Bruce Willis, Kathleen Turner w latach 80. Wygląda jak te pierdoły z serialu "Teoria wielkiego podrywu". I to ono trzyma teraz zabawki w ręku. Te same (Alicia Vikander posuwa się w tym filmie nawet do zabójstwa).
    Heather Lee jest obliczona wyłącznie na sukces. I Vikander wygrywa ten cynizm w 100%. Zresztą jej rówieśnik, Aaron Kaloor (Riz Ahmed) jest taki sam. Tylko działa w innej branży. Dla nich to biznes. Wyrachowanie tego pokolenia i jego tchórzostwo są przez nich mistrzowsko sportretowane. Bez skrupułów. Bez litości dla odtwarzanych przez siebie postaci.

• theodorebagwell3 ocenił(a) ten film na: 7

AutorAutor Masz rację. Przez cały film denerwował mnie ich chłód emocjonalny i oportunizm. Starzy dyrektorze CIA tacy jak Tommy Lee Jones to dranie, którzy mają niewinną krew na rękach. Ale nowe pokolenie, które teraz chce dopchać się do władzy jest jeszcze gorsze. Wychowane w luksusie i otoczone nowoczesnymi technologiami, które bez skrupułów wykorzystują do kontrolowania społeczeństwa. Bourne doskonale o tym wie i nigdy nie wróci, aby pracować dla takich jak oni.

theodorebagwell3 Oby.

• azlotko ocenił(a) ten film na: 5

Wezum Ale jest piekna :)

• BenMaciag ocenił(a) ten film na: 5

azlotko Eeetam. Wyglada, jak chlopak i glos ma meski...

• Wezum Mnie bardzo irytowała.

• Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 7

jrock myślę, że każdego irytowała. myślałem że w końcu się rozpłaczę, ale ona chyba nawet jak śpi to tak wygląda...

Mauna_Kea Ma piękną twarz.

Wezum Bo Vikander jest po prostu kiepska.

Wezum Wyglada jak chlopak. Nawet glos ma meski.