PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732812}
6,5 62 883
oceny
6,5 10 1 62883
5,4 14
ocen krytyków
Jason Bourne
powrót do forum filmu Jason Bourne

Nareszcie Jason Bourne powraca, jest to przeze mnie najbardziej oczekiwana premiera tego roku, miejmy nadzieję że to będzie jeden z tych filmów o których chce się zapomnieć żeby mu go znowu zobaczyć po raz pierwszy. Czekam z niecierpliwością na tę produkcję !

użytkownik usunięty
xoskar6

Oby tylko utrzymał poziom. Będzie ciężko, ale wierzmy w to gorąco. Chętnie zobaczę Vincenta Cassela w roli złego bohatera.

ocenił(a) film na 6
xoskar6

Również umrę jak nie zobaczę. Niech się schowają wszystkie Bondy XXI wieku..
https://www.youtube.com/watch?v=YqHGvdfLOTM

ocenił(a) film na 9
xoskar6

P. Greengrass, Matt Damon i John Powell! Czego tutaj chcieć więcej? :D

xoskar6

Postać Jasona Bourne'a stworzona przez Roberta Ludluma , to jedna z najciekawszych postaci agentów służb specjalnych jaka zaistniała w literaturze . Przeniesienie książek Ludluma , a obecnie Lustbaera , który kontynuuje opowieść o walce ze złem Jasona Bourn'a , na ekrany kin to gotowy sposób na sukces . Z niecierpliwością oczekuję nowego filmu

ocenił(a) film na 8
xoskar6

Napiszę jedno: naprawdę warto pójść do kina na ten film. Prawdziwy Jason Bourn znów wrócił. Polecam z całego serca. ;)

Ana_Tom

Ja nie jestem aż tak optymistyczny, ale jest dobrze. Choć moim zdaniem to najsłabszy Bourne z Mattem.

ocenił(a) film na 7
xoskar6

Umrzyj waść wstydu oszczędź. Film przekombinowany.

ocenił(a) film na 7
xoskar6

Odezwałbyś się, bo można by pomyśleć że nie obejrzałeś filmu i zaliczyłeś zgon ;-) Sam film uważam że scenariuszowo jest słabszy od poprzednich, natomiast wykonanie trzyma poziom. A dodatkowym duużym atutem jest śliczniutka Alicia Vikander oraz role Tommy Lee Jones'a i Vincenta Cassela. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones