2 godz. 3 min.
6,5 60 439
ocen
6,5 10 60439
16 439
chce zobaczyć
5,3 10
ocen krytyków
{"rate":5.3,"count":10}
{"type":"film","id":732812,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jason+Bourne-2016-732812/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jason Bourne
  • xoskar6 ocenił(a) ten film na: 8

Nareszcie Jason Bourne powraca, jest to przeze mnie najbardziej oczekiwana premiera tego roku, miejmy nadzieję że to będzie jeden z tych filmów o których chce się zapomnieć żeby mu go znowu zobaczyć po raz pierwszy. Czekam z niecierpliwością na tę produkcję !

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

xoskar6 Oby tylko utrzymał poziom. Będzie ciężko, ale wierzmy w to gorąco. Chętnie zobaczę Vincenta Cassela w roli złego bohatera.

• McFlyPL ocenił(a) ten film na: 6

xoskar6 Również umrę jak nie zobaczę. Niech się schowają wszystkie Bondy XXI wieku..
    https://www.youtube.com/watch?v=YqHGvdfLOTM

• 4cryingwolf ocenił(a) ten film na: 9

xoskar6 P. Greengrass, Matt Damon i John Powell! Czego tutaj chcieć więcej? :D

• xoskar6 Postać Jasona Bourne'a stworzona przez Roberta Ludluma , to jedna z najciekawszych postaci agentów służb specjalnych jaka zaistniała w literaturze . Przeniesienie książek Ludluma , a obecnie Lustbaera , który kontynuuje opowieść o walce ze złem Jasona Bourn'a , na ekrany kin to gotowy sposób na sukces . Z niecierpliwością oczekuję nowego filmu

• Ana_Tom ocenił(a) ten film na: 8

xoskar6 Napiszę jedno: naprawdę warto pójść do kina na ten film. Prawdziwy Jason Bourn znów wrócił. Polecam z całego serca. ;)

• Ana_Tom Ja nie jestem aż tak optymistyczny, ale jest dobrze. Choć moim zdaniem to najsłabszy Bourne z Mattem.

• mr_freeman ocenił(a) ten film na: 7

xoskar6 Umrzyj waść wstydu oszczędź. Film przekombinowany.

• jjarek_filmweb ocenił(a) ten film na: 7

xoskar6 Odezwałbyś się, bo można by pomyśleć że nie obejrzałeś filmu i zaliczyłeś zgon ;-) Sam film uważam że scenariuszowo jest słabszy od poprzednich, natomiast wykonanie trzyma poziom. A dodatkowym duużym atutem jest śliczniutka Alicia Vikander oraz role Tommy Lee Jones'a i Vincenta Cassela. Polecam.