PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836061}

Jay i Cichy Bob powracają

Jay and Silent Bob Reboot
5,2 4 037
ocen
5,2 10 1 4037
5,8 4
oceny krytyków
Jay i Cichy Bob powracają
powrót do forum filmu Jay i Cichy Bob powracają

Filmweb do tej pory - na 13 dni przed premierą nie chce zatwierdzić wiszących od miesięcy aktualizacji obsady, streszczenia czy jakichkolwiek informacji oficjalnie dostępnych również od miesięcy.
Nie wiem kogo tu zatrudniają ale to w moim odczuciu banda niekompetentnych bananów.
Z poważaniem,
Nie mam swojego zdania.

ocenił(a) film na 6
NieMamSwojegoZdania

Nic nowego, niestety.

ocenił(a) film na 6
NieMamSwojegoZdania

Filmweb od lat konsekwentnie stacza się na dno.

ocenił(a) film na 7
NieMamSwojegoZdania

To jak już zajrzałem tu, to powiem Wam coś lepszego, a z powyższym całkowicie się zgadzam, tylko moje określenie zamiast tych bananów jest bardziej dosadne! :P
Jak był ten polski serial w TV „Belle Epoque”, to w telewizorze leciał już 7-my czy 8-my odcinek z 10-u, a tu gówno było i nie można było wystawić oceny, ani nic przeczytać. Taka jakość widzę dalej bez zmian, zresztą mnie to wcale nie dziwi...

Co do rebootu, remake'a, czy rebootu, hahaha, Jaya i Cichego Boba to początek był NIESAMOWITY i płakałem ze śmiechu potem jakoś się to wszystko rozmyło, ale dalej ubaw był niezły! :))
A jak gliniarze zrobili im nalot na sklep, a potem Jay wylazł to najpierw mnie zatkało, a potem nie mogłem się z 5 minut przestać śmiać, ładne smaczki i nawiązania do klasyków lat 90-tych, sporo cameo znanych osób, Kilmer mnie rozczulił, nie wiem czy nic nie mówił, bo taka rola, czy nie mógł, bo te jego kłopoty zdrowotne?

ocenił(a) film na 2
NieMamSwojegoZdania

Ten gniot w ogóle nie powinien się znaleźć na filmwebie, to naplucie widzowi w twarz. Przebolałbym nawet co chwila powtarzające się "żarty", ale one nawet nie były śmieszne. Zrobiony na siłę, dla wyciągnięcia kasy.

ocenił(a) film na 10
Kozarnikus

Ależ nic z tych rzeczy! Jay i Cichy Bob są dobrzy jak nigdy dotąd! Teraz kiedy obaj są ojcami, przyszedł czas żeby i w filmach zawrzeć trochę odpowiednich do tego statusu refleksji. To wspaniałe jaki dojrzały obraz stworzyli nie idąc na płyciznę tanimi żartami o ćpunach, a budując głębię relacji i odpowiedzialności. Kevin Smith przeszedł tym filmem samego siebie. I ta mowa Affleck'a o pogoni za Amy. Niesamowite emocje, popłakałem się kilka razy. Niesamowicie wzruszający film.
Czekam na kolejną część! Oby poszli jeszcze bardziej w tym kierunku!

ocenił(a) film na 7
NieMamSwojegoZdania

Zgadzam się. Pięknie pokazana transformująca moc miłości, cudownie, że Panowie nie wstydzili się pokazać swojej wrażliwej strony.

ocenił(a) film na 5
NieMamSwojegoZdania

Dawniej nim filmweb został skomercjalizowany i był współtworzony przez użytkowników, wszystko działało lepiej. Był prosty, łatwy w przeglądaniu, a teraz reklamy i dziwaczny layout.

ocenił(a) film na 10
cyfrowy_baron

Btw, obsady i opisu nie akceptowali przez bardzo długi czas bo kilka tygodni po premierze - nic.
Ciekaw jeszcze  jestem w jaki sposób wyszło im tłumczenie nietłumaczalnego (poza słowami "and Silent") tytułu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones