Film

Survive Style 5+

2004 2 godz.
7,5 1 808
ocen
7,5 10 1 1808
2 498
chce zobaczyć
{"id":"204248","linkUrl":"/film/Jazda+bez+trzymanki-2004-204248","alt":"Jazda bez trzymanki","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/42/48/204248/6967912.2.jpg"}
Przepełniona surrealizmem historia kilku osób, których losy śledzimy równolegle. Masahiro codziennie zabija swoją żonę,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Przepełniona surrealizmem historia kilku osób, których losy śledzimy równolegle. Masahiro codziennie zabija swoją żonę, by po powrocie do domu zastać ją żywą. Yoko, pracująca w agencji reklamowej planerka, wszędzie widzi potencjalny materiał na udany spot. Morishita, Tsuda i J, to trójka młodych włamywaczy, z których jeden durzy się wPrzepełniona surrealizmem historia kilku osób, których losy śledzimy równolegle. Masahiro codziennie zabija swoją żonę, by po powrocie do domu zastać ją żywą. Yoko, pracująca w agencji reklamowej planerka, wszędzie widzi potencjalny materiał na udany spot. Morishita, Tsuda i J, to trójka młodych włamywaczy, z których jeden durzy się w swoim koledze. Zwariowana rodzina Kobayashich przygotowuje się do występu sławnego hipnotyzera. Angielski płatny zabójca zadaje wszystkim jedno i to samo pytanie. Losy ich wszystkich, stopniowo zazębiają się, by znaleźć swoje miejsce w zaskakującym finale.

studio
Tohokushinsha Film
inne tytuły
★★★★☆ Japonia
Więcej...
Trudno było mi się zebrać do obejrzenia tej produkcji. Gdy zobaczyłem, że jest to surrealistyczny, japoński dreszczowiec z elementami humorystycznymi, zapaliła się ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 100%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Chyba mój ulubiony film azjatycki

  lovelylisz ocenił(a) film na

  Uwielbiam ten film - jest cudownie absurdalny! Zdjęcia są po prostu mistrzowskie. Zdecydowanie nieodpowiedni dla osób, które nie lubią czarnego poczucia humoru, surrealizmu i oczekują jasnej, zrozumiałej fabuły.

  8
  • Jaka jest Twoja funkcja życiowa???

   McCoval ocenił(a) film na

   Pokręcony zlepek nietypowych historii, lecz na granicy wytrzymałości oraz interpretacji.

   3
   • polski tytuł

    eon_blue ocenił(a) film na

    Nie ma to jak 'dobry' polski tytuł filmu. Nie wiem dlaczego nie zdecydowano się zachować oryginalnego 'Survive Style 5+', które przecież dorobiło się już swojej sławy.

    2
    • Znacie podobne filmy?

     przenikanie

     Nie oglądałem do tej pory filmów azjatyckich i po obejrzeniu tego zaczynam żałować:) "Jazda" jest dla mnie rewelacyjna. Znacie podobne filmy? Chodzi o podobną mieszankę surrealizmu i humoru.

    • Absolutnie genialny!

     bunbury123 ocenił(a) film na 10 

     Jak w temacie :) Takie małe, kinematograficzne cudo. Każda scena, każdy dialog, każda postać. Do tego muzyka i scenografia. Walczę sama ze sobą, żeby nie włączyć go sobie jeszcze raz chociaż skończyłam seans parę minut temu ;)

     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.