PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526232}
4,6 741
ocen
4,6 10 1 741
Jedenaste: nie uciekaj
powrót do forum filmu Jedenaste: nie uciekaj

Nie zawiodłam się. Choć film bynajmniej nie jest "lekki, łatwy i przyjemny", to ogląda się go z wielką ciekawością. W filmie ukazane jest subtelne studium psychologiczne dwójki bohaterów, ich rozterki, lęki, strach. Mistrzowska muzyka:)

ocenił(a) film na 10
zapatrzona_w_slonce

Zgadzam się film jest świetny, po prostu klasa, nie wszystkim się spodoba...niestety w dzisiejszych czasach ludzie nie dorośli do takich filmów wychowując się na grach i tanich sensacjach

ocenił(a) film na 8
suzuki280

Niestety. A w rzeczywistości to kawał dobrego kina.

ocenił(a) film na 3
suzuki280

Nie dorośli, albo raczej wyrośli i mieli okazję widywać lepsze ;) Zwłaszcza, jeśli chodzi o grę aktorską. Dla mnie bohaterowi byli jak wyciosani z drewna (a już zwłaszcza facet). Bardzo lubię tego typu filmy, a raczej takie, jakiego się po tym filmie spodziewałam. Intrygującego, skłaniającego do przemyśleń, o nieoczekiwanych zwrotach akcji. Tu tego nie było, a z każdego kąta wiało nudą. Ja właśnie odniosłam wrażenie, że spodoba się raczej tym, którzy nie dorośli do czegoś bardziej ambitnego, za to szukają głębi gdzieś, gdzie jej nie ma (co jest ostatnio dość popularne). Jeśli chodzi o podobne filmy, to moim zdaniem dużo lepiej wypadła "Strefa ciszy" (również polskiej produkcji). Polecam.

ocenił(a) film na 1
eveline_v

Banał nad banały, naprawdę chciałem dać mu 2/10, bo polski, bo młody twórca, ale nie udało się :) Śmiałem się w sobie podczas kilku momentów w filmie. Pomijając niektóre polskie seriale trudno mi wskazać gorzej odegrane role. Aktorstwo na poziomie ZF Skurcz, tyle że tam jest to zamierzone.

ocenił(a) film na 4
JakbySieDalo

Akcja filmu bardzo przewidująca. Ogólnie oglądało mi się ten film dobrze, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Gra aktorska rzeczywiście nie najlepsza. Ale ciosem dla mnie był moment, w którym komputerowy ptak zjada gąsienicę... Po prostu brawa dla grafika komputerowego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones