PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526232}
4,6 741
ocen
4,6 10 1 741
Jedenaste: nie uciekaj
powrót do forum filmu Jedenaste: nie uciekaj

lecz Ale Kino + schodzi powoli na psy, wyświetlając późną nocą (np wczoraj o 2:35 dziś o 4:20 i za 6 dni o 3:35) takie filmy, a głównie polskie gnioty. Od dawna praktykuje to Canal+ jakby był najważniejszą polską stacją (dla porównania TVP Kultura wyświetla polskie filmy wieczorem najwyżej 2 razy w miesiącu.)
Naprawdę przykro się robi, kiedy płacąc wysoki abonament w nc+ dostaje się takie ochłapy, a filmy, (np. wczoraj "Gangi Nowego Jorku Martina Scorsese) prezentowane na stacjach dostępnych na platformie DVB-T stoją o dwie klasy wyżej.

voleon

Nie bardzo się zgadzam.

Po pierwsze, filmy lecą bardzo późno w nocy, nie przez caly dzień. Nie wydaje mi się, zeby Canal plus chciał być najważniejszą polską stacją. Od paru lat taki już jest zwyczaj, że w nocy leci nowa polska produkcja. To zaledwie malutki procent całości.
Po drugie - nie samą Ameryką człowiek żyje. Dlaczego mielibyśmy się ograniczać się jedynie do produkcji zagranicznych?
Po trzecie - kanał ma odpowiadać rożnym gustom. Mnie np nudzą wybitnie częste cykle związane z tzw tematyką LGBT, więc po prostu tego nie oglądam. Są rożne filmy dla różnych ludzi i to chyba dobrze. Mnie akurat cieszy, ze niedawno na AleKino była "Sowa", której normalnie bym nigdy nie zobaczyła.
A po czwarte, akurat Gangi Nowego Jorku są bardzo kiepskim filmem, jedną z porażek Martina Scorsese. ;).

Szarobure

Co do LGBT zgadzam się w 100 procentach, co do reszty: de gustibus non est disputandum, choć wysoki abonament boli.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones