PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132725}

Jedno życzenie

You Wish!
6,2 346
ocen
6,2 10 1 346
Jedno życzenie
powrót do forum filmu Jedno życzenie

Niech mi ktoś powie jak się skończyło, prosze bardzo!
niestety nie mogłam obejrzeć do końca tego filmu i prosze żeby mi ktoś napisał co się działo od momentu jak Alex przebrał się za Kurczaka i poszedł do niby brata który robił kariere.! prosze bardzo!
nie mam skąd tego ściągnąć. I gdyby ktos mógł! prosze ;))

cajfer

chcesz jeszcze wiedzieć ?

pawel059

8 lat :o to już nawet nie pamiętam o jaki film pytałam, ale w sumie chętnie, może akurat mnie oświeci ;d

cajfer

SPojlery





Ja też oglądałem ten film dość dawno może wtedy co ty albo jeszcze wcześniej. Od tamtego czasu chciałbym go obejrzeć jeszcze raz. Mogę mniej więcej opisać co się działo. Choć nawet nie pamiętam momentu, o którym ty piszesz. W każdym bądź razie opowiedział niby bratu swoją historię, potem wycinał z gazet jego zdjęcia i robił małe stojące figurki, rodzice dziwili się jego zachowaniem. Szukał wciąż tej monety z sową, na końcu zamknął się w pokoju i chyba nie znalazł tej monety ale jakoś nie pamiętam chyba może od rodziców nawet ją dostał, skupił się i pomyślał życzenie i znów miał brata cieszył się, że go ma a jego brat nie wiedział o co mu chodzi i chyba pytał się czy pojeździ z nim na rolkach czy na czymś, bo wcześniej mu odmawiał a teraz sam proponował. Wyszedł z domu i padał chyba deszcz a Fiona czyli jego dziewczyna w alternatywnym świecie, która chciała tylko chodzić na zakupy jechała z koleżanką autem i krzyczał do niej, że cieszy się, że nie jest jej chłopakiem.

Poza tym skoro nie pamiętasz w ogóle to na początku narzekał bo coś chciał a rodzice nie mieli pieniędzy na to, po wypowiedzeniu życzenia jego rodzice mieli ferrari chyba, a on zapytał to dlatego, bo nie mam brata. Okazało się też, że jest kapitanem drużyny szkolnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones